Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλεπού επέστρεψε και εξακολουθεί να τα σπάει! Γλώσσα Υπηρεσίες βγαλμένες από τσόντα άνευ κώλου φυσικά. Ηταν η πρώτη μου συνάντηση μαζί της και έχοντας διαβάσει τους προλαλίσαντες έκλεισα μια ωρίτσα να διαπιστώσω εάν διατηρείται ακόμα σε υψηλό επίπεδο.Κατσικογάμης

Μιλφάρα από την Βαλτική, εκεί γύρω στα 36-38 με σώμα γυμνασμένο, άψογα περιποιημένα άκρα, βύζους μεγάλους σιλικονάτους με καλή αφή στο αρχικό άγγιγμα αλλά εάν σφίξεις περισσότερο το αισθάνεσαι πέτρα. Κοιλίτσα γυμνασμένη ελαφρά πεταχτή και κώλος με ελάχιστη χαλαρότητα παρά την ηλικία της. Είναι ελαφρά μαυρισμένη και διαγράφεται πολύ όμορφα στο σώμα της η γραμμή μαυρίσματος (μάλλον από solarium) που αφήνει το στρινγκ. Γλώσσα Δυο μικρά τατουάζ κοσμούν το σώμα της, ένα μπροστά πάνω από την ηβική χώρα και ένα πίσω πολύ χαμηλά. Το πρόσωπό της όμορφο, πάντα σε σχέση με την ηλικία της, βγάζει μια πρόστυχη καύλα, με όμορφα μάτια και μαλλιά ανοιχτά ξανθά κομμένα σχεδόν στους ώμους και ελαφρώς σγουρά. Άψογη οδοντοστοιχία και χείλη που δείχνουν να έχουν "εμπλουτιστεί" όπως επίσης και τα "μήλα" της.

Περπατώντας για να φτάσω στο ξενοδοχείο της, εκεί κοντά στο αρχαίο μνημείο λατρείας του αρχηγού του Ολύμπιου δωδεκάθεου, σκεφτόμουν εάν θα βίωνα και εγώ μια εμπειρία αντίστοιχη με αυτή των παικτών που προηγήθηκαν 3-4 χρονάκια πριν. Η απάντηση μου ήρθε αστραπιαία με το που μπήκα στο δωμάτιο όπου, από την πόρτα κιόλας, αισθάνθηκα σαν την κότα στο κοτέτσι έτοιμη να την πνίξει η πεινασμένη "αλεπού". Έτσι και περάσεις την πόρτα την έκατσες. Μετά την γρήγορη γνωριμία των 30 δευτερολέπτων με άρχισε στα βαθιά υπέροχα γλωσσόφιλα γδύνοντάς με από την μέση και πάνω και τρίβοντας το κορμί της στο δικό μου. Ούτε που κατάλαβα πως βρέθηκα στο κρεβάτι ανάσκελα με τα παντελόνια κάτω, τα μποτάκια ακόμα φορεμένα και αυτήν από πάνω να εκτελεί μια μαστόρικη υγρή και βαθιά πίπα για Όσκαρ ενώ σε στάση 69 δεχόταν την περιποίησή μου που απολάμβανε πάρα πολύ έντονα.

Η επίθεση της "Αλεπούς" ήταν διαρκής και συντονισμένη. Μεταφερόμασταν σε ότι στάση μας κατέβαινε και απαιτούσε πότε άγρια και σκληρά, πότε με κράταγε "μέσα της" για ώρα και πότε με οδηγούσε σε αργές και αισθησιακές κινήσεις. Ο ρυθμός της δαιμονισμένος, το cowgirl, το doggie και ότι άλλο δοκιμάστηκε εκτελεσμένο άψογα και αχόρταγα. Το τέλος ήρθε με τελείωμα στο στόμα της και σφράγισε με τον καλύτερο τρόπο το υποδειγματικό πήδημα που προσφέρει αυτή η έμπειρη γυναίκα.Κουλ

Σαν επίλογο να προσθέσω ότι είναι πολύ ευχάριστος χαρακτήρας, μιλάει πολύ καλά Αγγλικά, αφού μένει όπως δήλωσε μόνιμα στο Λονδίνο, δίνοντάς μου την ευκαιρία να θυμηθώ και να συζητήσω μαζί της αρκετά πράγματα από την δεκαετή και βάλε διαμονή μου εκεί ως φοιτητής και εργαζόμενος. Σίγουρα θα την ξανασυναντούσα αφού κατά διαστήματα γίνομαι μιλφάκιας και τέτοιο μιλφ με τέτοιο σέρβις ομολογώ ότι είχα καιρό να πάρω. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostasm2005, Blizardeye

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού