Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Βέρα την είχε επισκεφτεί ένας φίλος στην Κύπρο πρόσφατα. Μου είχαν προκαλέσει εντύπωση τα όσα μου είπε.
Με την ευκαιρία ταξιδιού μου στην αθηνα έκλεισα ενα ραντεβού μαζι της. Με δυο μηνυματακια κανονιστηκε η συνάντηση στο ξενοδοχείο μου.

Ηταν συνεπής , στην ωρα της και εμφανίστηκε με ενα μαύρο εφαρμοστο φόρεμα και μαύρες γόβες.
Πολυ καλη στο social time που μετράει για μένα αφού η κοπελα μιλάει πολυ καλα αγγλικά
Ήπιαμε ενα ποτο και αφού ξεντυθηκε έκανε ενα ντουζακι πριν ξεκινήσουμε.

Πολυ υγρά φιλια με γλώσσα που απο οτι κατάλαβα της αρέσουν αρκετά.
Ενώ ξεκίνησε μια βαθειά πίπα κάποια στιγμή την γύρισα και βρεθήκαμε σε 69 να γλύφει ο ένας τον άλλον.
Άκρως κλειτοριδικη έχυσε πολυ γρήγορα και για να μην συνεχίσει σαν αγγαρεία την πήρα αγκαλιά για κανενα δεκάλεπτο για να ηρεμήσει φιλωντας την και χαϊδεύοντας την.

Στη συνέχεια αρχίσαμε και πάλι να γλυφομαστε αλλα αυτή τη φορά την ανέβασα πανω μου και απολάμβανα τη θέα του όμορφου στήθους της όπως ανεβοκατέβαινε στον πουτσο μου...

Όταν ημουν έτοιμος να χυσω και της έδωσα να το καταλάβει τον πήρε στο στόμα της. Έχυσα μέσα στο στόμα της και διακριτικά τα έφτυσε.

Μετα απο ενα σύντομο διάλειμμα με κουβέντα και ποτο συνεχίσαμε για δεύτερο και τρίτο γύρο.
Ευχάριστος ανθρωπος και πολυ θερμή γυναικα.

Μου είπε οτι θα ανεβεί Θεσσαλονίκη αλλα εκείνες τις μέρες θα λείπω δυστυχώς.
Ηταν μια ωραία μέρα ( απόγευμα) με τη Βέρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού