Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θελω να γραψω πιο πολυ για την συμπεριφορα του πρακτορειου παρα για την Lana(την οποια εχω ξανασυναντησει και εχω περασει υπεροχα).Αυτην την φορα η συναντηση μας ηταν για 10 λεπτα μονο και θα σας εξηγησω το Γιατι....

Εχω κλεισει με Lana για 12 ωρες την Πεμπτη 25-9-08

Πεμπτη πρωι λεω¨"Δεν κανω ενα surfing sto internet στο αγαπημενο μας site μεχρι να ερθει η ωρα για να παω στην Lana..."(την ειχα κλεισει για πρωι απ'τισ 12)...Μπαινοντας στο site ειδα οτι υπαρχει καινουγια κριτικη για Lana......"Ας την διαβασω..."λεω και ηταν η πιο κατω κριτικη του φιλου peskadritsos......

KAI THN ΔΙΑΒΑΖΩ.........Και βλεπω το συμβαν του φιλου με το ΑΙΜΑ.....

ΑΜΕΣΩς στελνω μηνυμα και email στο πρακτορειο(slovakbeauties),ζητωντας να μαθω τι ακριβως συμβαινει!!!!!!Μου απαντησαν οτι ολα ειναι ενταξει και η κοπελλα μπορει να με δεχτει και ανταπανταω οτι αφου το λετε,σας εμπιστευομαι και οτι το ραντεβου(12ωρο επαλαμβανω)ισχυει.....

Και ηρθε η ωρα το Ραντεβου......χτυποντας την πορτα,βλεπω μια Lana σε μια οχι και καλη κατασταση.....οταν την ρωταω τι συμβαινει μου ειπε οτι εχει προβλημα και πρεπει να παει στον Γιατρο......Οταν της ειπα οτι το γραφειο μου ειπε οτι εισαι ενταξει,μου ειπε¨"Οχι,εστειλα μηνυμα και τους ειπα οτι δεν ειμαι καλα και να ακυρωθει το ραντεβου!!!!"

οπως καταλαβαινετε,μετα απ'αυτο στελνω μυνημα στο πρακτορειο και ΑΚΥΡΩΝΩ το ραντεβου!!!τωρα ποιος φταιει....ο ΘΕΟΣ και η ψυχη τους....εγω,να πω την αληθεια,πιστευω την Lana(η κοπελλα μου ειπε οτι αν ηθελε μπορουσε να το κρατησει κρυφο το προβλημα της και να κατσω τις ωρες και να μου παρει τα λεφτα ανετα αλλα δεν ειναι το στυλ της,η νοοτροπια της)

Τελος παντων...εγω ημουν αρκετα εκνευρισμενος γιατι νοιωθω οτι πηγαν να με κοροιδεψουν(οχι η Lana αλλα το πρακτορειο)

Φυσικα δεν εγινε η συναντηση και σηκωθηκα και εφυγα!!!!

Απλα ηθελα να πω τι μου συνεβει....



και μια διευκρινιση για την κριτικη του φιλου peskadritsos

φιλε peskandritsos,γραφεις οτι εφυγες αρον-αρον και δεν πηρες τα λεφτα σου πισω....Επειδη να πω την αληθεια την ρωτησα γι'αυτο(εννοω την Lana)μου ειπε οτι σου ειπε να σου δωσει πισω τα λεφτα αυτη αλλα εσυ δεν δεχτηκες.......

Οτι λεει,σου λεω φιλε μου......



Τωρα οσο αναφορα την βαθμολογια μου ειναι με βαση την προηγουμενη φορα που συναντησα την Lana και οτι το γεγονος οτι δεν ηθελε να με κοροιδεψει σ'αυτην την "περιπετειωδη" συναντηση

Καληνυχτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2008
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
lakisscorpio
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
633
Πόντοι:
3.025
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού