Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία δεν βάζω επίτηδες

Συνάντηση στο γνωστό designατο χοτέλι.Μέρες τώρα περίμενα να ανηφορίσει η κυρία αφού από τις φώτο στο news μου έκανε κλικ(γουστάρω τατουαζ στις γκόμενες) αλλά δεν είχα από πουθενά ενημέρωση και φοβόμουν μην φάω καμιά φόλα αλλά τελικά πέρασα καλά.

Με υποδέχτηκε με μαύρο φόρεμα και ψιλοτάκουνες ασορτί γόβες,ελαφρά βαμμένη,κατά την γνώμη μου είναι πολύ ωραία γκόμενα.Δωμάτιο καθαρό και τακτοποιημένο και απαλή μουσική στο background.Θα έλεγα ότι η κοπέλα είναι πολύ κοντά σε αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες απλά από κοντά είναι ένα κλικ πιο αδύνατη.Η κυρία μας έρχεται από την Μόσχα,δεν την έκοψα για πάνω από 26 ετών(βαστάτε όμως μικρό καλάθι αφού δεν το πολυέχω με τις ηλικίες)έχει μαλλί καστανό ίσιο,κανονικού αναστημάτος,στήθος στητό 1,5άρι με ωραίες ρώγες(μισό ή ένα νουμεράκι παραπάνω και θα ήταν το τέλειο για τα γούστα μου),επιδερμίδα μεταξένια,ωραίο στητό κωλαράκι και πολύ ωραία και καλοσχηματισμένα χέρια-πόδια.

Ζωγραφιές παντού,στα χέρια,στα πόδια,πάνω από τον κώλο,’’μανίκια’’,κάτω από το στήθος,στα μπούτια και δεν θυμάμαι και πού αλλού.Εχει και piercing στην γλώσσα.Ενώ περίμενα να μου βγάλει κάτι σε βρώμικο και σκυλέ γαμήσι απεναντίας η κοπέλα είναι πολύ GFE φάση.Ευγένεστατη,γλυκόμιλητη(τώρα μαθαίνει Αγγλικά οπότε δεν τα αρπάζει εύκολα) προσπαθεί αρκετά να σε κάνει να περάσεις καλά.Δεν φαίνεται να έχει καιρό στην δουλειά,βγάζει μια απειρία αλλά με μια μικρή καθοδήγηση παίρνεις αυτό που γουστάρεις.

Στον αγώνα φιλάει ωραία και βαθιά και δεν το αποφεύγει καθόλου,ωραία και η αίσθηση στο φιλί με το piercing αλλά και στην πίπα.Οσο και να την ζόρισα στο γαμήσι δεν παραπονέθηκε,δεκτική σε ότι της πρότεινα και έδειξε να το ευχαριστιέται.Στήνεται ωραία και δεν ‘’κλέβει’’ με κορυφαία στάση το doggie όπου έχεις θέα και την δουλεμένη τρυπούλα της(δεν ρώτησα αν την δίνει).

All in all θα έλεγα ότι είναι ένα GFE αματούρι με πολύ ωραία εμφάνιση και από την πλευρά μου προτείνεται ενθέρμως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2014
Πραγματικά από τις φωτογραφίες φαίνεται πολύ καλό τεμάχιο που σε συνδυασμό με Τις καλές υπηρεσίες όπως λες ολοκληρώνουν ένα καλό πακέτο Κουλ
30 Σεπτεμβρίου, 2014
+1
30 Σεπτεμβρίου, 2014
Ρε πατριωτη 160 ευρω για μιση ωρα σε αματουρι Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
01 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχώς αυτές είναι οι τιμές,είναι αρκετά τα φράγκα είναι η αλήθεια.Οπως μπορεί ο καθένας,προσωπικά δεν παώ και πολύ συχνά αλλά περί ορέξεως....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4