Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κεφάλι σε τοίχο!Δυστυχως τη πατησα ,η συναντηση εγινε σε ξενοδοχειο ,η συμφωνια ηταν 150e για 1 ωρα.Μολις εφτασα στο δωματιο εστειλα αριθμο δωματιου και σε 5 λεπτα χτυπα η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα καυλιαρικο πιτσιρικι στο1.60 με ωραια φατσουλα ,μπαινει μεσα και μου λεει 150eγια μιση ωρα και 200 για 1 ωρα ,της λεω 200eγια 1 ωρα.Τη ρωταω απο που εισαι μου λεει Ισπανια ενω καταλαβα οταν μιλησε στο κινητο της αργοτερα οτι ηταν βλαχορουμανα.Πιπα με προφυλακτικο και εκανε τα παντα αγγαρεια,με λιγα λογια τη πατησα,πεταξα 200e ,απαραδεκτη κριμα και ηταν ωραιο μωρο.Συμβουλη μακρια ,εγω δυστυχως πεταξα 200e ,ας προσεχα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
pantso1970
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
196
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2014
και λιγα σου πηρε.!!τελικα αλλος πιαστικε βλαχος μαν ..
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Καλά πώς συμβαδίζουν τα "ενα καυλιαρικο πιτσιρικι στο1.60 με ωραια φατσουλα" το "Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν: Ακριβέστατες" με 3 βαθμολογία στο πρόσωπο και το σώμα; Επίσης σημειώνω ότι δεν προλαβες καλά καλά να γραφτείς και αμέσως έβγαλες το φτυάρι Μεγάλο χαμόγελο
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και δεν ξαπόστειλες από κει πούρθε...
είπαμε να πληρώσουμε όχι να ματώσουμε
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοιταξε ολα κρινονται στη πραξη για αυτο εβαλα 3 ,οσο για το καινουριος ειμαι σιγουρα ποιο παλιος και απο σενα αλλα αλλαξα γιατι δεν μπορουσα να μπω.Ξερεις τη μου την εδωσε ποιο πολυ το οτι το παιζει ανεξαρτητη και δουλευει σε γραφειο.
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιο το περυτυλιγμα αλλα απο μεσα ανθρακας,curiosity kills the cat.
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωταν εχεις καιρο να ασχοληθεις με το αθλημα τη πατας με το πρωτο τσολι
27 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε σε καταλαβαίνω: για αυτά που κρίνονται στην πράξη υπάρχουν τα "Γενική Συμπεριφορά", "Συμμετοχή", "Σχεση απόδοσης τιμής". Το "εμφάνιση" σημαίνει "εμφάνιση" και εσύ λες ότι η εμφάνιση είναι "ενα καυλιαρικο πιτσιρικι στο 1.60 με ωραία φατσουλα" με ακριβείς φωτογραφίες και της βάζεις 3 Χμμμ; Επίσης λές "μου την έδωσε ποιο πολυ το οτι το παίζει ανεξάρτητη και δουλεύει σε γραφείο". Πάλι δεν καταλαβαίνω: Αφού ειδικά αυτό σου την έδωσε πιο πολύ γιατί δεν το ανέφερες στην πρώτη κιτρική σου; Χμμμ; Επίσης αν μια κοπέλα προσφέρεις καλές ή κακές υπηρεσίες, τί μας νοιάζει αν είναι ή δεν είναι από γραφείο και γιατί είναι λόγος να "στη δώσει πιο πολύ" από όλα;

Θέλω να πώ, η προσέγγιση της κριτικής σου και της απάντησή σου είναι τόσο περίεργη, που υπό άλλες συνθήκες θα μου είχες κινήσει την περιέργεια να την επισκευτώ. Γλώσσα
28 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιο κοριτσι αλλα μου την εσπασε με τη συμπεριφορα της ,σαν να πηγαινεις με ενα ωραιο επιπλο !!!
29 Σεπτεμβρίου, 2014
Μαγκα μου οταν η συμφωνια ειναι για 150 την ωρα και οταν φτανεις σου λεει 200 η ωρα, δεν εχεις ΚΑΜΙΑ δικαιολογια που εκατσες
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9