Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα βαλει στο προγραμμα να δω την περιβοητη παιδιατρο αλλα κατι υποχρεωσεις που εχω με ειχαν κανει να το αναβαλω αρχικα. Χθες ομως καθως κοιτουσα τα mail, νασου το special offer. "Ε, ενταξει, ολα συμμαχουν για να την δω" σκεφτομαι. Μετα απο...0,00007 nanosecs ερχεται η απαντηση απο τον Rob και κανονιζεται η δουλεια.

Σημερα το μεσημερι λοιπον μου ανοιγει η γιατρος μας ντυμενη στα μαυρα.

Κουκλαρα.- Μια τετοια γυναικα θα ηθελα (αλλα επειδη τιποτα δεν ειναι τελειο σε αυτη την ζωη πρεπει να επισημανω πως μαλλον δεν φερνει μαζι τον κωλο της απο την Τσεχια και η κοιλιτσα της ειναι λιγο ταλαιπωρημενη -απο την εγκυμοσυνη- ). Παρολα αυτα πεταει το θεεϊκο: I am fat! Τι λες κοπελα μου;;; Και τι να πει η βουβαλοcarmen που αμα την ριξουμε απο το μπαλκονι του ξενοδοχειου θα δουμε αν η Αθηνα εχει πετρελαιο;;;

Στο θεμα μας ομως: Η γιατρος μας εχει ρυθμισιμη οδικη συμπεριφορα. Σαν το 106 rallye. Αμα ξερεις να το πας, απογειωνεσαι. Αμα οχι...καληνυχτα.

Αρνηθηκε CIM/CIF (τελικα μονο η Κυρα-Viktoria τα κανει αυτα) αλλα δεν με χαλασε καθολου. Εξαλλου που να πιτσιλας τετοια γλυκα;

Δεν την ερωτευτηκα, μην ανησυχειτε. Ειναι ο,τι καλυτερο εχω παρει ως τωρα και σιγουρα θα την ξανατιμησω. Απλα η Gisele που ειδα εγω σημερα με εκανε να θελω περισσοτερο να την αγκαλιασω, παρα να την χουφτωσω. Εξ ου και ο (απολυτα ελεγχομενος) ενθουσιασμος.



ΥΓ: Τι ματαρες ειναι αυτες! Και μετα λενε εμενα πρασινοματη Γλώσσα

1,74 η γιατρος. Εκτος κρεβατιου, λεει πολυ... ;)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
228
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού