Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπέλα είναι λίγο ασχημούλα,υπάρχει διαφορά με τις φωτογραφίες του προφίλ της.
Έχει κἀποια ακμή,σιδεράκια στα πάνω δόντια.
Η φωτό που φέρνει κάπως στο όπως πραγματικά μοιάζει το πρόσωπο είναι η προτελευταία.

Δεν έβαλα την επιλογή "παραπλανητικές" γιατί αν την καλοκοιτάξεις αυτή είναι.
Απλά με κάποιες ατέλειες που ορισμένοι θα την χαρακτήριζαν μέτρια στο πρόσωπο.Όσοι πάνε θα καταλάβουν τι εννοώ.

Dress code τηρήθηκε αυστηρά.Όλα καλά μέχρι τώρα.
Της ζητώ να ανοίξουμε το κλιματιστικό γιατί δεν την παλεύω τη ζέστη και μου λέει πως από τα πολλά παγωμένα νερά που ήπιε πρόσφατα νιώθει κάπως κρυωμένη και θα ήθελε να το αποφύγουμε. Λύπη
Ψιλο φάουλ αλλά τι να κάνεις..σεβαστό.Είχε και ένα θερμόμετρο στο κομοδίνο.Δεν ξέρω αν το είχε βάλει στον κώλο της νωρίτερα Σπασίκλας

Ωραίο σωματάκι,ψηλή κοπέλα,είναι όντως 1,75.Το βυζί είναι 2άρι κ όχι 3άρι όπως μας δηλώνει το γραφείο στο προφίλ της.
Piercing στον αφαλό και στην γλώσσα.ΚΑΥΛΑ Έρωτας Πολύ νεανικό κορμάκι,με ωραίο κωλί,όχι άψογο όμως μιας και στο φως μπροστά στον καθρέφτη του μπάνιου που στεκόταν όρθια παρατήρησα πως έκανε αρχές κυτταρίτιδας.Το προλαβαίνει,ακόμη μικρούλα είναι.

Επικοινωνία κάπως δύσκολη.Δεν πολύμιλάει αγγλικά και προσπαθούσα να συννενοηθώ στα ρωσικά.Γελούσε με την προσπάθειά μου Γλώσσα
Δεν πολυβγάζαμε άκρη αλλά διάθεση υπήρχε και δεν ένιωσε κανείς μας αμήχανα σε καμία στιγμή παρόλο το language barrier.

Πίπα ξεκίνησε με απλά πράγματα,αλλά της έσπρωχνα το κεφάλι προς τα κάτω για dt.
Περιποιήθηκε και τα αρχίδια.Της τα έβαζα και εγώ μέσα για να την μπουκώσω επίτηδες.
Την ξαπλώνω ανάσκελα και την καβαλάω στο πρόσωπο.
Αφού έβλεπα πως είναι κουλ κ δεν έχει πρόβλημα,της γαμούσα το στόμα και έμπαινα βαθιά μέσα να την πνίξω,ήθελα να ακούω κ τον ήχο κ να γεμίσει το στόμα της με σάλια.
Δεν νομίζω ότι είναι κάτι που θα μου έκανε από μόνη της αλλά από τη στιγμή που δεν έφερνε καμία αντίρρηση τότε όλα καλά.Πολύ θετικό.
Τα σιδεράκια δεν ενόχλησαν σε κανένα σημείο στην πίπα.Ούτε στο φιλί είχαμε θέμα.

Την βάζω κάτω και ξεκινάμε.Μιλάμε για ζέστη όχι αστεία.Εκείνο το βράδυ μέχρι και στις 3 τα ξημερώματα δεν έπεσε κάτω από 28 ο υδράργυρος.
Αλλαγή στάσης μετά από λίγο σκυφτή στο γραφείο δίπλα από το μπαλκόνι με ανοιχτές τις πόρτες που φυσούσε λιγάκι.Ανταποκρίνεται μια χαρά.
Την πηγαίνω πλάτη στον τοίχο με το πόδι όρθιο να την σπρώχνω,ήμουν κολλητά της και μου έδινε όλη την ώρα γλωσσόφιλα.
Να αναφέρω πως είναι καπνίστρια,δεν μύριζε άσχημα το στόμα της αλλά το καταλαβαίνεις.
Φυσικά και δεν άναψε τσιγάρο στο ραντεβού.Ούτε μου το ζήτησε από τη στιγμή που θα κατάλαβε πως δεν καπνίζω.

Όρθιος έξω από το κρεβάτι την στήνω στα τέσσερα,έχει ωραία θέα.Μάλλον η καλύτερη στάση γιατί ήθελα σύντομα να της τα δώσω.
Της ζητώ να κάτσει στα γόνατα στην μοκέτα να τα πάρει στη μάπα.
Ρίχνω πράμα και ρίχνω πράμα,δε θυμάμαι πόσες μέρες τα κρατούσα Χαμόγελο
Μουνί έγινε η τύπισσα.Τίποτα δεν έβλεπε.Κλασσικά το ένα μάτι κοκκίνησε,δεν μου είπε κάτι.Χαμογελούσε.Πήγε στον νιπτήρα να πλυθεί.

Είχαν περάσει 40-45 λεπτά όταν έληξε ο πρώτος γύρος.
Είχα γίνει σαν γουρούνι από τον ιδρώτα.Μπαίνω για ένα παγωμένο ντουζ και ξαναπέφτουμε στο κρεβάτι.
Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε γιατί ένιωθα πως θα έλιωνα από την ζέστη.

Για την τιμή δεν μπορώ να πω κάτι.Τόσο πάνε όλες του γραφείου.
Για το αν τα άξιζε.Δεν ήταν και άσχημη συνολικά.
Μέτρια φατσούλα με ωραίο σωματάκι,καλές υπηρεσίες και ολίγον δύσκολη επικοινωνία αλλά ευχάριστη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, callahan, ILIAS1339 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2014
Δεν χρέωσε έξτρα το CIF? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1