Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γράφω καθυστερημένα την κριτική , καθώς την είχα συναντήσει Απρίλη στο πρώτο της tour, όπως μου είπε, στην Ελλάδα. Η συνάντηση έγινε στο προεδρικό μετά από εύκολη συνεννόηση με το πρακτορείο. Όταν μου άνοιξε την πόρτα φόραγε ένα ωραίο φόρεμα και δωδεκάποντα τακούνια και μου έριχνε μισό κεφάλι καθώς είναι αρκετά ψηλή (πάνω από 1,75). Μου συστήθηκε και με ενημέρωσε για τις υπηρεσίες αφού με κέρασε ένα σοκολατάκι και νερό. Μου έδωσε πετσέτα για το μπάνιο και μόλις βγήκα μπήκε αυτή και βγήκε μετά μόνο με τα εσώρουχα( φορούσε και ζαρτιέρες που δεν τις έβγαλε καθόλου). Τώρα όσον αφορά την εμφάνιση το πρόσωπό της πιστεύω είναι αρκετά πιο ωραίο από τις photos και έχει μια άγρια ομορφιά που σε προδιαθέτει για hardcore καταστάσεις. Ειδικά τα μπλε μάτια της είναι όλα τα λεφτά ιδιαίτερα όταν σε κοιτάει κατά τη διάρκεια της πίπας. Το σώμα της είναι άπαιχτο, πολύ σφιχτό και γυμνασμένο χωρίς ίχνος χαλάρωσης , κυτταρίτιδας και περιττών κιλών , κάτι φυσιολογικό αφού όπως μου είπε ήταν stripper. Τα βυζιά με σιλικόνη αρκετά μεγάλα ιδανικά για ισπανικό , ελαφρώς πιο σκληρά από ότι θα έπρεπε και ο κώλος της πολύ καλός και πεταχτός αλλά όχι τόσο τούμπανο όσο φαίνεται στις photos. Γενικά στο σώμα θα έβαζα άνετα 9 ίσως και 10 αν μου επέτρεπε το σύστημα. Στον αγώνα τώρα ξεκινήσαμε κάπως κρύα , γιατί δυστυχώς δεν δέχεται φιλιά στο στόμα, αν και πράγματι δεν είναι στις υπηρεσίες που αναγράφονται, ούτε δάχτυλα στο μουνί και στον κώλο οπότε μπορούσες μόνο να τη χουφτώνεις και να τη χαϊδεύεις. Αφού της έγλειψα τα βυζιά καθώς μου αρέσουν τα μεγάλα είναι η αλήθειαΝτροπή πήρε αυτή την πρωτοβουλία και μου έκανε ένα ωραιότατο ισπανικό. Ακολούθως συνέχισε με πίπα την οποία κατέχει πολύ καλά:ασχολείται με τη γύρω περιοχή, κάνει αρκετές προσπάθειες για dt και αρκετά παιχνίδια με τη γλώσσα. Ακολούθως ανέβηκε από πάνω μου και μπορώ να πω ότι είχε πολύ καλό ρυθμό. Μετά ιεραποστολικό όπου δεν μου έκανε και μεγάλη εντύπωση και μετά ξανά πίπα. Της ζήτησα και 69 που αναγραφόταν στις υπηρεσίες της αλλά βιάστηκε να το επισπεύσει και δάχτυλα για κανένα λόγοΘυμός. Τέλος, doggy όπου αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα και μετά reverse cowgirl. Για το τελείωμα πάλι πίπα , όπου και έκανα κατάθεση μετά από λίγο στα βυζιά της , καθώς το cim το χρεώνει Extra, όπως και το anal . Γενικά πιο πολύ πληρώνεις την εμφάνιση παρά το service , για αυτό και το 6 στην σχέση απόδοσης/τιμής. Θα το σκεφτόμουν να την ξανασυναντήσω, γιατί θα ήθελα να προσφέρει περισσότερα, γιατί είναι ωραία γκόμενα και θα ήθελα να περισσότερα μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
86
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 26 Αυγούστου, 2014) 26 Αυγούστου, 2014
Κρίμα δυνατό μωρό αλλά δυστυχώς με πολλούς Περιορισμούς
26 Αυγούστου, 2014
Ακριβώς όπως το είπες φίλε company.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2