Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Rendez-vous στο τωρινο της tour, πριν φυγει για Μυκονο, με ενδεικτικη ημερομηνια.

Σκεφτηκα οτι αν ειναι να κανουμε κατι να το κανουμε σωστα και εκλεισα 3ωρακι.

Ξενοδοχειο στην λεοφωρο του μεγαλου τραπεζιτη και φιλανθρωπου 5αστερο πολυ καλο.

Η συνεννοηση για το meeting πολυ ευκολη, και την επομενη μερα ημουν στο lobby του ξενοδοχειου. Μπορω να πω οτι οταν ηρθε να με παραλαβει δεν εντυπωσιαστηκα, αλλα οταν ανεβηκαμε στο δωματιο και την ειδα πιο καλα αλλαξα γνωμη. Εχει πολυ ομορφο προσωπο με κοντα καστανα μαλλια και μπλε ματια. Πολυ ομορφα χαρακτηριστικα αλλα καποιους μπορει να τους ξενισει οτι φοραει ασπρα σιδερακια εκτος κι αν εγω ειδα λαθος. Το σωμα της παρολο το υψος του 1,60κατι ειναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ. Ειναι gym freak με τις προτεινες της και τα ολα της και νοιαζεται παρα πολυ για το κορμι της αφου το θεωρει επενδυση και καλα κανει κατα την γνωμη μου. Βυζοι μεγαλοι πλαστικοι, πολυ καλη δουλεια γενικα, κωλαρακι γυμνασμενο να κοιταει ταβανι και αυτο που ειδα πρωτη φορα και το παρατηρησα εντονοτερα οταν χοροπηδουσε στον μικρο Λακη ειναι οτι ειναι παρα πολυ γραμμωμενη και φαινονται μεχρι και οι κοιλιακοι της, πραγμα που με καβλωσε απιστευτα.

Ξερει πολυ καλα αγγλικα και ειναι παρα πολυ επικοινωνιακη. Αφου μιλησαμε κανα 10αλεπτο, μου λεει να μπω για μπανακι. Στο μπανιο βρηκα του κοσμου τις lotion, σαπουνια, διαλυματα, τα παντα για την εμφανιση της. Μετα μπουκαρει αυτη για ντους και σκαει μαυρισμενη με ενα φοβερο σετακι εσωρουχων και με το τουμπανο σωμα που προανεφερα το οποιο μυριζαν φρεσκαδα, μεχρι και τα μαλλια της Ντροπή.

Στα του αγωνα τα εχουν περιγραψει οι συμπαικτες. Φιλαει φοβερα, γουσταρει δακτυλα σε κωλο, μουνι, στομα, αυτια, παντου. Η πιπα της παιζει σε πολυ υψηλο level και κανει αποπειρες για dt. Με γυρισε σε ολο το δωματιο να γαμηθουμε και σε αυτο το 3ωρακι εριξα δυστυχως μονο 4 μπαλες αλλα τουλαχιστον ηταν τεραστιας διαρκειας. Απο ο,τι καταλαβα ειναι αρρωστακι για την πουτσα και γουσταρει και αυτη.
Το αγαπημενο μου ηταν οταν χοροπηδουσε cowgirl να φαινονται οι βυζοι και οι κοιλιακοι της, η reverse να φαινεται το φοβερο κωλι της.

Σε εναν απο τους γυρους μου λεει "Do you want my κωλαρακι?" το οποιο το ειπε με τοσο ναζι και καβλα που με εστειλε. Ομολογω οτι το καταχαρηκα το κωλι της.
Συνηθως φροντιζω να εκμεταλευτω την υπηρεσια του cim αλλα περνουσα τοσο καλα που τις περισσοτερες φορες τελειωσα μεσα.

Γενικα ειναι μια φοβερη επαγγελματιας που εχει βαλει προτεραιοτητα τον πελατη και κανει τα παντα για να τον ικανοποιησει. Ειναι ενα overall ακριβο πακετο που ομως ειναι all inclusive και πιστευω οτι τα αξιζει.

Αυτα απο μενα, να γαματε γερα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2014
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2014
Ωραία και αντιπροσωπευτικότατη κριτική φίλε lakis mamoulakis!
Τα τελευταία 2-3 χρόνια έχει αφοσιωθεί στη δουλειά της,και οι κόποι της ανταμοίβονται δικαίως...
Τα πάντα είναι τόσο προσεγμένα και υψηλού επιπεδου, (ξενοδοχείο,συμπεριφορά,διάθεση κλπ) αλλά
ίσως και λόγω έλλειψης ανταγωνισμού,έχει γίνει στανταράκι πολλών και η ζήτησή της συνεχώς αυξάνεται.
15 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω παικτη!

Εχω ελαχιστες εμπειριες με cts αλλα η κοπελα μου εκανε τρομερη εντυπωση.
15 Αυγούστου, 2014
οι τελευταίες 2 φωτογραφίες στο εδώ προφίλ της σαν να τη δείχνουν κάπως διαφορετική, πιο καθημερινή να πω, από ότι στις πρώτες...πάντως αναμφισβήτητα πρόκειται για πολύ όμορφη κοπέλα...
21 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα ρε μαγκες για μαλακες μας περνατε εδω μεσα ρε σεις ? Πολυ ομορφη κοπελα ? Ρε κοψτε τις μαλακιες και τα παραμυθια ρε γατακια που θα μας πειτε οτι ειναι και μουναρα κιολας . Να γραφετε αληθειες και μη κανετε σα μουνοδουλοι ρε σεις..
Αυτα και φιλικα

Υ.γ Παρεπιπτοντος αν δω καμοια απαντηση του στυλ γουστα ειναι αυτα και λοιπα , θα με κανετε να ανεβασω καμοια φωτο της και μετα θα τρεχετε να κρυφτειται φιλαρακια . Ακου εκει πολυ ομορφη κοπελα , αναμφισβητητα .....
25 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παικτη δηλαδη με βαση το επιχειρημα σου, μια κοπελα στα 35 δεν γινεται να εχει καλο σωμα.

Οταν η τυπισα εχει κοιλιακους και ο κωλος της ειναι πετρα, ναι ρε φιλε, κρινω οτι εχει καλο σωμα. Μονο μειον οτι δεν ειναι ψηλη.

Επισης αντι να μας την λες, γιατι δεν γραφεις κατι Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5