Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
...την είδα και μου γυάλισε το μάτι καθότι μου θυμιζε κάτι από τα παλιά ,διάβασα και κατι κριτικές του κώλου με δεκάρια στο ΕΝ από ένα Κερκυραίο και είπα να κάνω καταδρομική …

Εν ολίγοις αν πάτε για τους βύζους θα πάθετε ότι παθαίναμε πιτσιρικάδες και αγοράζαμε την καλύτερη δερμάτινη μπάλα αλλα ήταν ξεφούσκωτη και έπρεπε να πάμε στο βενζινάδικο να την φουσκώσουμε με την ειδική βελόνα …
Αυτό έπαθα όταν είδα τους ίδιους βύζους με τις φωτο στο site αλλά ξεφούσκωτους…
Αν πάτε για το μπόι ξεχάστε το χωρίς τα τακούνια δεν ξεπερνάει το 1.65
Πρόσωπο ότι βλέπετε με πολύ ευγένεια που σε κάποιες στιγμές σκλαβώνει του τύπου « παρακαλώ σιγά κύριε Νίτρο είναι στενό το μουνάκι μου»
Το φιλί της είναι ρηχό ούτε καν άξιο λόγου όπως και η πίπα της εντελώς ρηχή στην αρχή και ίσως πιο βαθιά χωρίς χέρια αν την καθοδηγήσεις εσύ.
Είναι όμως petite με ωραίο κωλαράκι που δέχεται δαχτυλάκια αλλά νομίζω ως εκεί, δεν χωράει τίποτε άλλο …
Στο κρεβάτι μια από τα ίδια , δηλαδή αν την αφήσετε μόνη της θα σας πάρει ο ύπνος αλλά αν πάρετε πρωτοβουλία δεν θα πει όχι σε τίποτα …
Σε γενικές γραμμές είναι ωραίο να την κοιτάς να παίρνει πόζες στον καθρέπτη αλλά δεν είναι για πολλά ζόρια και για 180 ευρά ούτε με σφαίρες…
Προτείνεται για αυτούς που η αξία του πληρωμένου έρωτα βρίσκεται στην ανθρώπινη επαφή και στο σκίρτημα που προσφέρει το άγγιγμα ενός γυναικείου χεριού και σε αυτούς που έχουν χαμηλά επίπεδα τεστοστερόνης…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2014
κλαιωωωωωωωωωωωωω ΈρωταςΈρωτας
16 Αυγούστου, 2014
Τα επιπεδα τεστο , κυμαινονται , ειδικα οταν εισαι με μια μια ωραια παρουσια με τελεια συμπεριφορα ανεβενη στα υψη...Τελεια η κριτικη σου, αλλα θα διαφωνησο στο εξης...οτι αν παει καποιος με χαμηλη τεστο μαλλον θα τον κανει η γιαγια να τον παρει ο υπνος....Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2