Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, αυτή είναι η πρώτη μου κριτική. Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο της Αθήνας μετά από αρκετά εύκολη συνεννόηση με το γραφείο με μερικά SMS. Τώρα όσο για την εμφάνιση της κοπέλας το σώμα είναι ακριβώς το ίδιο, ενός πιπινιού 22-23 χρονών με εξαίρεση 1-2 περιττά κιλά στην κοιλιά(λεπτομέρεια) αλλά στο πρόσωπο η αλήθεια είναι ότι έχει πέσει λίγο photoshop, καθώς δεν είναι ακριβώς έτσι και έχει κάποια σπυράκια από ακμή. Ωστόσο το δυνατό της σημείο θα έλεγα είναι ο κώλος της που είναι πραγματικά φοβερός και πολύ σφιχτός, από τους καλύτερους που έχω δει προσωπικά. Όσο για τις Extra υπηρεσίες που αναγράφονται στο site τις κάνει όλες δωρεάν!! Εκτός από το anal που το χρεώνει, αλλά επειδή είπε ότι δεν της αρέσει και ότι πονάει δεν το επέλεξα για να μην της χαλάσω τη διάθεση(κρίμα, μαλακία μου) Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! . Τώρα, όσον αφορά το SEX κάνει τα πάντα κυριολεκτικά και δέχεται τα πάντα. Γλωσσόφιλα, γλειψίματα, δάχτυλα παντού όλη την ώρα. Όταν της έβαζα δάχτυλο ή τη χούφτωνα μου έσφιγγε τα χέρια για να το κάνω πιο δυνατά ΓλώσσαΓλώσσα . Σπαρταράει συνέχεια και υγραίνεται απίστευτα. Στην πίπα είναι πολύ καλή, περιποιείται και τα @@, καθώς προσπαθεί να τον πάρει όλο μέσα αν και πνίγεται και ταυτόχρονα θέλει να τις βάζεις δάχτυλα και στις 2 τρύπες!! Στο SEX είναι πολύ gfe και παίρνει αρκετές πρωτοβουλίες και γενικά της αρέσει πάρα πολύ , για αυτό δεν κάνει για softcore καταστάσεις. Δέχεται να χύσεις παντού ακόμα και στο στόμα όπου και καταπίνει τα πάντα. Είναι σίγουρα πολύ καλό VFM και πιστεύω ότι αν δεν είχε τα σπυράκια από ακμή θα ήταν σίγουρα από τις καλύτερες του χώρου, γιατί όσο και να το κάνουμε χαλάνε λίγο το πρόσωπο, για αυτό και το 6 στη βαθμολογία. Τώρα στην επικοινωνία(καλά αγγλικά), γενική συμπεριφορά και διάθεση στο SEX άμα μου επέτρεπε το σύστημα θα έβαζα 10. Αυτά για την εμπειρία μου με την Polina. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
86
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού