Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέο το κορίτσι στο χώρο αλλά πολύ καλό.Είναι ντερέκι (1,78) και ειδικά με τα ψηλοτάκουνα σε κάνει να μειονεκτείς. Μισή Γερμανίδα, μισή Εσθονή μιλάει καλύτερα τα Γερμανικά (μιλάω λίγα) και στα Αγγλικά υστερεί αλλά προσπαθεί. Μάτια φοβερά, τέλειος συνδυασμός με το χρώμα των μαλλιών. Το σώμα της ωραίο, σφιχτό με βυζί 3άρι αλλά όχι γυμνασμένο (εμένα προσωπικά μου άρεσε). Πολύ ευγενική και σκίζεται να σε κάνει να νιώσεις όμορφα και να το ευχαριστηθείς. GFE αποκλειστικά με δόσεις έκφυλου βλέμματος. Αναλαμβάνει πρωτοβουλίες, παρότι νέα, αλλά θέλει καθοδήγηση. Μαθαίνει εύκολα. Πίπα πολύ καλή με προσπάθειες deep throat, αργή και γρήγορη με πολύ καλή χρησιμοποίηση της γλώσσας. Στο σεξ συμμετέχει πολύ, υγραίνεται εύκολα και δείχνει να το ευχαριστιέται.Με έγδυσε αυτή και ήρθε μαζί στο ντους και αυτό μου άρεσε. Το μείον ότι έδειχνε πολύ φοβισμένη (ίσως λόγω του ότι είναι νέα), θέλει λίγο βοήθεια σ΄αυτό, αλλά έχει διάθεση, ευγένεια και μαθαίνει γρήγορα. Σίγουρα τα αξίζει τα λεφτά της και θα την ξανασυναντήσω. Αν και νέα....το΄χει. Για κουλούρι δεν ρώτησα, αλλά πιστεύω ότι μπορεί και να κάνει με κάτι παραπάνω. Καλύτερη από τις φωτογραφίες και μου το είπανε από το πρακτορείο από την αρχή.Πολύ εντάξει στη συννενόηση και μύνημα μετά για το πως μου φάνηκε το κορίτσι, κάτι που δεν μου έχει ξανατύχει.Φαίνεται μετράνε τη γνώμη μας και αυτό είναι θετικό.

Γενικά πέρασα πολύ καλά και θα το ξανακάνω. Επαναλαμβάνω για αυτούς που ψάχνουν έτοιμες γκόμενες που έχουν πείρα, δεν κάνει. Αλλά μαθαίνει γρήγορα και έχει μέλλον..........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού