Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση απογευματινη μετα απο δουλεια , σε συνθηκες ζεστης που αρχισε να σφιγγει.
Συμβουλευτηκα τις κριτικες ακουσα το ενστικτο μου και βουρ. Επισκεψη σε ενα απο τα δυο χοτελια του βαρδαριου. Ακριβως στην ωρα ερχεται το μηνυμα και ανεβαινω με αγωνια να δω τι μου επιφυλασσει παλι η κλειστη πορτα...
Η εντυπωση ηταν θετικη , ενα ομορφο ξανθο , αρκετα αδυνατο κοριτσι (μοντελε που λεμε) ευχαριστο με δυσκολια ομως στα αγγλικα που δεν τα πολυκατεχει αλλα το προσπαθει τουλαχιστον.
επειδη απο κουβεντα δεν ηταν για πολλα πολλα, βουρ στον πατσα μεσα σε συνθηκες ζεστης. "αφου δεν λειτουργει το ερ κοντισιον - και θα αλλαξω δωματιο " στο οποιο οπως διαπιστωσα μετα απο ενα πηδημα μεσα στη ζεστη δεν ειχε πατησει το διακοπτη "ζεστο - κρυο " Κεφάλι σε τοίχο! Τελος παντων
Καλη στα του αγωνα με κεφι και διαθεση να με ικανοποιησει, καλη πιπα , κινητικη παρα τη ζεστη του δωματιου , πολλες φωνες του τυπου αχ-βαχ σε βαθμο που της εκανα νοημα να τα κοψει τα ητητικα εφε. Ωραιος πατος δεκτικη στη δακτυλοσκοπηση , γενικα δεν ελεγε μα και μου και μη.
Μετα τη ληξη και την ευτυχη δειυθετηση του κλιματισμου προσφερθηκε ολο χαρα να μου κανει μασαζ (στα θετικα αυτο) επιασε κουβεντα τσατρα πατρα με τα αγγλικα της πυρκαγιας, ε ...αυτα περασε η ωρα και λουης.
Γενικα καλο το κοριτσι . δεν θα την θυμαμαι και για παντα αλλα δεν ηταν και καθολου ασχημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2014
+1 (1/1)από μένα. Αν και μικρή η περιγραφή σου για τον αγώνα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1