Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ασχημη...μετριοτατο σωμα με κυταριτιδα στον κωλο(που ηταν υποτιθεται ο λογος που πηγα).
Λεω οκ...λατινα ειναι 120ε ειναι δεν ειναι καμια περιουσια...αν την στησω στα 4 θα τεντωσει το δερμα θα κρυφτουν τα λαθη...
Ξεκιναει καλα..στηνεται στα 4 και αρχιζει να κουνα τον κωλο δικαιωνοντας την προβλεψη περι τεντωματος.
Αυτη ηταν και η τελευταια στιγμη που γκαυλωσα και πηγε να μου σηκωθει.....με καβαλαει 69...φορωντας παντα το βρακι...και αρχιζει την πιπα...αλλα κατι με χαλαει...δεν νιωθω στομα-γρασια-χειλη....κανω μια αριστερα...καποτα....επ..λεω τι γινεται??Μου λεει δεν κανω χωρις...δεν το ειχα προσεξει οτι δεν το αναφερει στο σερβις....σιγα μην μου σηκωθει με μια μετρια γκομενα που βαζει και καποτα...βασανιστηκα...δεν δεχοταν τιποτε..νο και νο και νο...μονη λυση για να μην φυγω χωρις τα 120 και με τις "αποθηκες γεματες"ηταν να τα δωσω με καποιο τροπο...μου λεει ελα να στον παιξω...λεω..αυτο το κανω και στο σπιτι με τα 120 στην τσεπη....τελικα αποφασιζω να την στησω στα 4 με τα χερια μπροστα τεντομενα και τον κωλο σηκωμενο.Ειπα σε μια φαση να της τον καρφωσω αλλα ειχα βγαλει την καποτα και δεν το εκανα..μετα απο κοπους και βασανα τελικα αδειασα τις αποθηκες πανω στην κωλοτρυπιδα της..αμεσως πεταχτηκε πηρε μωρομαντιλο και τα σκουπισε προφανως βριζοντας στην γλωσσα της που κυλησαν και στο μουνι της.
Σαπακι κανονικο ...ειδικα στην συμπεριφορα που ειναι μπουρδελου..."γεια -τι κανεις- ελα τελειωνε".
ΜΑΚΡΙΑ και ακομη πιο εκει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2014
αυτο περι βιντεο που λεει στη τιμη ισχυει?
12 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερω..δεν ειναι να τραβας βιντεο με τετοιο μπαζο παντως.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 10728
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2