Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να πω οτι αν το συστημα με αφηνε να βαλω μεγαλύτερη βαθμολογία θα την έβαζα. Η Sapfira είναι - για τα δικά μου γουστα - παρα πολυ ομορφη γυναικα και πολυ ευγενικη. Με υποδεχτηκε με ενα χαμόγελο απίστευτο, φιλί φανταστικό με γλώσσα και μοσχοβολούσε από την κορυφή ως τα νύχια. Η ημέρα μου ηταν πολυ αγχωτική και είχα αγχος και νεύρα. Της το είπα και έκανε τα πάντα για να με κάνει να ξεχάσω την καθημερινότητα. Παρα πολύ καθαρη, απίστευτα στησιματα, social time καλό, πίπα για σεμινάριο και μεγάλο πάθος να σε κάνει να περάσεις καλά. Θα συμφωνήσω με τον squirel7 ότι στο doggy είναι μαγία. Για να συνοψίσω η Sapfira είναι εμφανησιακά σαν άγγελος, an angel, για τα δικά μου γούστα. 100% ικανοποιημένος μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου. Thank you Sapfira.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2014
Αχ αυτό το doggy.Κατσικογάμης
22 Μαΐου, 2014
με 200 ευρώπουλα καρντάση, γαμείς ό,τι θές και απ' όπου θες. Μη μας λες ότι είναι άγγελος: την πληρώνεις αγγελικά και σου αρέσει κιόλας...
Βρε που καταντήσαμε !
(Updated: 22 Μαΐου, 2014) 22 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου τη γνώμη μου γράφω. Γι αυτό ειναι οι κριτικές. Το που καταντήσαμε δεν το καταλαβαίνω. Τι ζόρι έχεις εσυ με το αν εγω τη λέω Αγγελο ή όχι? Αλλωστε οπως πολυ σωστα ειπες ΕΓΩ πληρωσα και δανεικα δεν θυμαμαι να σου ζητησα για να μου τη λες κιολας. Καταλαβες καρντάση?
review reaction 1 Constantinos27
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3