Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τι να πω ρε παιδια τετοια ηττα δεν εχω φαει ουτε στην Φυλης.

Ας τα παρω ομως απο την αρχή. Μετά και από τα σχόλια του ΝΙΤΡΟ ??????? είπα να την πέσω και εγώ σε αυτό το μωράκι. Τι το ήθελα ????

Στέλνω μήνυμα στις 14:00 για το αν έχει μία ώρα χρόνο για τις 15:30 ελπίζοντας ότι θα έχει κενό. Μου στέλνει απάντηση ότι μπορεί στις 15:15 και λέω βουρ. Φτάνω στο Χοτελι στις 14:55 και στέλνω μήνυμα για να ανέβω.

Μέχρι τώρα όλα ΟΚ με την συνάντηση τελικά να είναι στις 15:00.

Χτυπάω πορτα και μπαίνω μέσα και τι να δω ο Ντιόγο δεν ήταν τίποτε άλλο από μια απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας αλλά οκ αυτό ειναι και στην κρίση του καθένα.

Μετά απο τα τι κάνεις κλπ και ΧΩΡΙΣ να μου πάρει τα λεφτά προκαταβολικά!?!?!? της λέω παω για μπάνιο στην μπανιέρα χωρίς Τζακούζι????

Ξεκινά ο αγώνας φιλάκια πεταχτά, μπουκιτσί κάτι σαν το SAAB aero, 69 χωρίς πολλά αγγίγματα, στα 4 με προσοχή, ιεραποστολικά και τέλος.

Μπανάκι πρώτα εκείνη και μετά εγώ τσιγαράκι λίγο μπλα μπλα (η ώρα ήταν 15:25) και ξεκινάω για δευτερο γύρο και μου λέει το φοβερό !!!δεν θέλω να γίνω κακια αλλά είναι μόνο για μια φορά ?? και εξάλου περιμένω σε λίγο και άλλο πελάτη!!!!

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ @@@@@@ δηλαδή αν ερχόμουν στις 15:15 που ήταν το ραντεβού θα ντυνόμουν στο ασανσέρ ???

Και αφού βρε @@@@ δεν έχεις χρόνο τι μου λες οκ για το ραντεβού και σου είπα οτι θέλω για μια ώρα???

Τετοια ξεπέτα ούτε στην ΦΥΛΗΣ βρε @@@@

Συμπέρασμα: ΜΑΚΡΙΑ!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2008
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού