Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά που είχα το θάρρος να καλέσω κοπέλα στο σπίτι μου αν και πολλές φορές είχε περάσει από το μυαλό μου αλλά με φρέναρε η κακή κριτική κάποιων για κακή συμπεριφορά πρακτορείου ή γυναίκας και το ρίσκο οι φωτογραφίες να μην είναι καν κοντά στην πραγματικότητα ή ακόμα και να μην εμφανιστεί ποτέ η κοπέλα.Αλλά η τύχη ήταν με το μέρος μου καθώς και το πρακτορείο ανταποκρίθηκε άμεσα και η κοπέλα που ήταν ίσως και πιο όμορφη απ ότι στις φωτογραφίες ήρθε στην ώρα της.Σαν εμπειρία θα πω μόνο ότι αισθάνθηκα λές και είμασταν ζευγάρι με μια γυναίκα που δεν χαλάει χατήρι στο σεξ Γλώσσα.Σίγουρα από δω και πέρα για να μην κυνηγάω και την τύχη μου θα deliveriζομαι απο το συγκεκριμένο γραφείο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2014
Τυπε πραγματικα γιατι εκατσες να γραψεις αυτες τις μπουρδες?
Εχεις τοσο μεγαλη επιρροη με αυτα που μας εγραψες που θα την κλεισω για 9 ωρες τωρα που διαβασα την κριτικη σου Μαλακία
14 Μαΐου, 2014
φιλαρακι , αν μπορεις να πεις κατι περισσοτερο? η κοπελα στις φωτογραφιες φαινεται απιστευτη!!! απο κοντα πως ηταν? τι σου εκανε? τι δεν της αρεσε?
14 Μαΐου, 2014
Να ντελιβεριζεσαι αδερφε!... με 250 ευρω την ωρα και χωρις αναλυση της μαχης μαλλον κατι δεν παει καλα !? λεω εγω !
14 Μαΐου, 2014
Τι λες ρε παιδί μου!! ΕΕΕΕλααα!!! Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4