Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
FYI
Δεν γραφω ποτε κριτικες γιατι βαριεμαι. Κυριως γιατι δεν ζηταω τοσα πολλα. Σωστη συμπεριφορα και προσποιουμενη διαθεση συνηθως αρκουν. Χρησιμοποιω το σιτε ομως χρονια τωρα για να παρω γνωμες.
Η συναντηση κανονιστηκε για τις 23:00. Μου ηρθε μυνημα αν μπορουμε να την αλλαξουμε για 22:30 αλλα λογω αποστασης του ξενοδοχειου δεν μπορεσα να διευκολυνω. Φτανω στην ωρα μου, χτυπαω, τιποτα. Στελνω sms στο γραφειο και μου λεει να ξαναπροσπαθησω. Το εκανα αλλες 2 φορες. Η κοπελα εβλεπε ant1 και δε γουσταρε. Την τελευταια φορα μαλιστα, ειχε βαρεσει την φωνη τερμα.
Το γραφειο μου ειπε οτι εχει χαλασμενο τηλεφωνο γι αυτο δεν μπορει να την βρει. Εγω παλι νομιζω πως εχει σφηνωμενη κερηθρα στα αυτια. Μου προσφερε 20% εκπτωση για αυριο, αρνηθηκα, τους τα εχωσα και εφυγα.

Πρωτη φορα μου τυχαινει στα 6 χρονια συναντησεων. Ακομα και να σου ανοιξει για να σου πει οτι δεν διναται ειναι πιο εντιμο, απολυτως αποδεκτο και για εμενα μη αξιο σχολιασμου. Αντιεπαγγελματισμος στο μεγαλειο του...
Εξω τα ζωντοβολα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2014
Ρε μπας και ήταν κουρασμένη από κανέναν άλλο συναγωνιστή και την είχε πάρει ο ύπνος? ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
13 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή ήθελε αλλαγή ώρας από 23.00 σε 22.30 , πιθανολογώ πως θα σε ξεπέταγε, γιατί στις 23.00 είχε τον Σουλεϊμαν στον ΑΝΤ1 ή άλλον πελάτη.Γερο-μύστης
15 Μαΐου, 2014
δεν ειχα θεμα να μου πει οτι δεν ειναι διαθεσιμη. θα το κανονιζαμε αλλη στιγμη. το προβλημα ειναι οτι ηρθα απο την αλλη μερια της πολης απλα και μονο για να περιμενω σα μαλακας εξω απο πορτα ξενοδοχειο με τους υπαλληλους να με κοιτανε περιεργα.
της αλεξα οι πεσοντες, νανουριζονται με τσοντες
ουστ!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3