Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συναντηση με την κοπελα ειναι στο περιπου.

Συναντηση λοιπον στο γνωστο παραλιακο ξενοδοχειο,με 3-4 μηνυματα ευκολα μεν αλλα λογο δουλειας η κοπελα με εκανε και περιμενα κανενα δεκαλεπτο στο λομπι του ξενοδοχειου.Money Mouth

Ανοιγοντας την πορτα,κοντοσταθικα γιατι δεν εβλεπα σιγουρα αυτο που παρουσιαζουν οι φωτογραφιες,το πρωσοπο ειναι αρκετα σπασμενο κι ας λεει οτι ειναι 27 χρονων.Χμμμ;

Στα του αγονα τωρα ξεκινησαμε με φιλια με λιγη χρηση γλωσσας και περασαμε στο στοματικο που ναι μεν ειναι καλο και βαθυ αλλα σε καμια περιπτωση deepthroat.Θυμός
Τα βυζια νουμερο δυο και οχι τρια οπως λεει στο σαιτ,στο σεξ αλλαξαμε αρκετες στασεις και οταν την ρωτησα που θελει να τελειωσω μου ειπε στο σωμα,τη ρωτησα δε θελεις στο στομα και μου ειπε οχι!!!
Μετα απο τον πρωτο γυρο την αφησα να παει πρωτα αυτη να πλυθει και αφου ειδα οτι αργουσε πηγα προς το μπανιο και τη βλεπω στο νηπτηρα να πλαινει το μουνι της,δηλαδη ουτε τα τυπικα ρε παιδι μου να κανεις ενα μπανιο?τι να πω?Μαλακία

Μπηκα εκανα μπανιο και μετα απο ενα τσιγαρο που καναμε παρεα(μου ζητησε βεβαια τριφυλο αν εχω)πηγαμε στο δευτερο γυρο ξεκινωντας με πιπα παλι,οταν την ειπα να τη γλυψω(ηθελα να δω την αντιδραση της βεβαια,οχι οτι θα το εκανα,μετα απο αυτο που ειδα στο μπανιο)μου λεει δε θελω παλι γλυψημο,ελα να με σκισεις.Κεφάλι σε τοίχο!
Απο τη φαση αυτη και μετα χαλαστικα και ο δευτερος γυρος δεν τελειωσε ποτε απο πλευρας μου αλλα αυτη προσπαθουσε με τα χιλια ζορια,εκανε τα παντα,ισως και το μονο θετικο σε ολο το ραντεβου.Κουλ

Τα λεφτα θεωρουνται πεταμενα για αρκετους λογους,μου ειπε επισεις οτι ημουν ισως ο ποιο νεος που της εχει κατσει.Έρωτας

Αυτα τα γεροντια αλλη δουλεια δεν εχουν?Μαλακία
Αμα δεν εχουν παντος ας γραψουν και καμια σωστη κριτικη γιατι τα 200 ευρω τη σημερινη εποχη δεν ειναι μαρουλοφυλα.Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.204
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού