Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
(Updated: 18 Μαρτίου, 2014)
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θα είμαι σύντομος, αλλά περιεκτικός ελπίζω. Τα μόνα καλά της νεαράς είναι το ωραίο νεανικό της σώμα, τα όμορφα φυσικά βυζάκια και το εκπληκτικό της κωλί. Από κεί και πέρα κοροϊδεύει και εξαπατά σε βαθμό κακουργήματος. Μη με πιάνεις εδώ γαργαλιέμαι, λίγο πιο απαλά εδώ είμαι ευαίσθητη, μη με γλείφεις τόσο σκληρά δεν το αντέχω, μη με ζουλάς πονάω... Φιλιά τα μισά απέφευγε στρέφοντας αλλού το κεφάλι και τα άλλα με κλειστό στόμα... Μισό να κοιτάξω το τάμπλετ για να αλλάξω τραγούδι και να δω την ώρα φυσικά, κάτσε λίγο να βάλω το κοκαλάκι να μην εμποδίζει η μαλλούρα, ξανακάτσε να το βγάλω γιατί τελικά δε βολεύει, πρωτοβουλία μηδέν και επικοινωνία της πλάκας. Όλα αυτά με φαρδύ-πλατύ χαμόγελο βέβαια - το χαμόγελο των ανθρώπων που σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια σου με τη μεγαλύτερη ευγένεια του κόσμου. Επειδή δε γουστάρω καθόλου να το παίζω θηριοδαμαστής ή κι-εγώ-δεν-ξέρω-τί σηκώθηκα κι έφυγα ησύχως. Σ' αυτά προσθέστε και το μπάνιο που αν έχεις πάρει λίγα κιλά δε χωράς.
Ενδεχομένως άλλοι σεβαστοί και εμπειρότεροι συνάδελφοι να πέρασαν (ή να περάσουν) καλά. Πα να πει ότι διαλέγει πελάτες η δεσποινίς. Αυτό από μόνο του είναι εντελώς γελοίο και αντιεπαγγελματικό. Μαύρο κι άραχνο από μένα. Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.134
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2014
Mε εσωσες...ετοιμος ημουν...ειδικα με εκεινο το full service που λεει κατω απο την φωτο...αλλα δεν αναφερεται πουθενα στο service της!!!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 10728
18 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατά λάθος στις Πληροφορίες Συνάντησης έβαλα πίπα ΜΕ. Το σωστό είναι χωρίς. Το διόρθωσα.
18 Μαρτίου, 2014
κρίμα... είχα ακούσει καλά λόγια από φερέγγυο συναγωνιστή... ότι την επήγε πίπα κώλο εμπλοκή...
18 Μαρτίου, 2014
Υπόδειγμα κριτικής. Σύντομη, απολύτως ενημερωτική και χωρίς βρισιές και υστερίες. +1
19 Μαρτίου, 2014
Merci γιά την προειδοποίηση αλλά το "φωτό Ακριβέστατες" το εννοείς 100% ;
19 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6