Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Ζαφειράκι το θυμάμαι με πολύ όμορφη ανάμνηση. Αφού είχα πάρει τις πληροφορίες μου ήξερα τι θα συναντήσω.
Στην πραγματικότητα ήταν ακόμη καλύτερο από αυτό που περίμενα.
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια πολύ όμορφη κοπέλα με μίνι φόρεμα. Μου σκάει κατευθείαν γλωσσόφιλο και εφνιδιάζομαι.
Πολύ πρόσχαρη και γελαστή. Μου λέει που να αφήσω τα πράγματά μου γιατί το δωμάτιο είναι μικρό και αφού βγάζω τα περιτά με παίρνει από το χέρι και με πάει στο μπάνιο. Μου δίνει καθαρή πετσέτα και βγαίνει. Όταν βγήκα με περίμενε με τα εσώρουχα και με αρχίζει χωρίς χρονοτριβές στα γλωσσόφιλα πάλι. Προκαταρκτικά στα όρθια και αφού την έγδυσα και με κάνει τούμπανο με ξαπλώνει στο κρεβάτι. Εκεί κατάλαβα τι θα πει πίπα. Σφιχτή χωρίς χέρια με πού καλή περιποίση γύρω περιοχής. Τη σταμάτησα με το ζόρι γιατί θα είχαμε πρόωρη λήξη και την βάζω από κάτω. Ανταποδίδω την περιποίηση και μπαίνουμε στο κυρίως πιάτο. Εναλλαγή στάσεων αλλά όλα τα λεφτά ήταν το doggy. Απίστευτο στήσιμο το μωρό με τρομερό σπάσιμο μέσης "ούτε ο Γκάλης τέτοιο σπάσιμο". 'Εσπρωχνε και αυτή όσο βάραγα και σε κάποια φάση μου λέει "κοίτα στον καθρέπτη, σου αρέσει να κοιτάς?" Το θέαμα ήταν απολαυστικό και άρεσε και στην ίδια. Δεν άντεξα και τελείωσα. Μπανάκι και επιστροφή στο κρεβάτι. Αρκετά πολυλογού, έμαθα πάρα πολλά σε λίγο χρόνο. Το μόνο άσχημο ότι έμεναν 20 λεπτά ακόμη και της ήρθε μύνημα από το επόμενο ραντεβού. Τα διαχειρίζεται μόνη της. Της λέω να ξεκινήσει περιποίηση για δεύτερο γύρο και μου απαντάει δεν ξέρω αν θα προλάβουμε. Της λέω ξεκίνα εσύ και αν δούμε ότι δεν μας παίρνει ο χρόνος το λήγουμε. Δεν το πίστευα ούτε εγώ ότι θα κατάφερνα να τελειώσω. ΄Ηταν όμως τόσο τέλεια η πίπα της που,της τα έδωσα στο στόμα χωρίς καθυστέρηση.
Μπράβο Ζαφειράκι, καταπληκτική δουλειά. Το κακό είναι ότι δεν έρχεται πλέον τόσο συχνά. Τα αξίζει τα λεφτά της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, rodriguez65, PSAXTIRI και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού