Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλιότερη συνάντηση με την κοπέλα και η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Η Ιουλιέτα, όπως έχει μείνει στο μυαλό μου, είναι μια απίστευτη ξανθιά καλονή πολύ κοντά στις φωτογραφίες. Επίσκεψη στον χώρο της, όπου με υποδέχτηκε με ένα υπέροχο χαμόγελο και ένα γλύκό φιλί στα χείλη. Μου ζήτησε τα χρήματα στην αρχή μιας και δεν με ήξερε σαν πελάτη (ούτε το γραφείο) και έπειτα περάσαμε για ντουζάκι μαζί παρέα. Εκεί έπεσαν τα πρώτα γλωσσόφιλα που με έκαναν να θέλω να την πάρω στα όρθια μέσα στην μπανιέρα. Βγαίνωντας πέσαμε στο κρεβάτι όπου άρχισε ο αγώνας. Η κοπέλα το έχει απλά. Πίπα χωρίς προφυλακτικό, 69 που σπαρταρούσε καθώς της έβαζα δάχτυλα και στις δύο τρύπες και όλα αυτά να συμπληρώνονται με το που ανεβαίνει επάνω μου και αρχίζει να πηδιέται σαν τρελή! Δεν ξαναείδα τόσο λύσσα. Πραγματικά μου έδωσε και κατάλαβα και μόλις με είδε έτοιμο να τελειώσω μου έβγαλε την καπότα και δεν άφησε σταγόνα να πάει χαμένη! Με νάζι και χαμόγελο μου έδειξε ύστερα την γλώσσα της και μου είπε πως πρέπει να είμαι γλυκό αγόρι γιατί έχω γλυκό σπέρμα... εκεί ψόφησα στο γέλιο και μου ήρθε στο μυαλό η έκφραση "γλύκοτσούτσουνος" Γλώσσα Δεν μου είχε ξανατύχει αυτό με κοπέλα του χώρου και μου άρεσε πραγματικά σαν σκηνικό. Εδώ να σημειώσω πως είναι πολύ επιμελής με την υγειηνή της, μιας και πήγε και έπλυνε το στόμα της αμέσως με στοματικό δυάλυμα. Μεγάλο χαμόγελο Κάπως έτσι συνεχίσαμε και τον δεύτερο γύρο. Γενικότερα μου άφησε πολύ καλή εντύπωση σαν κοπέλα και παρά τον υπερβολικό φόρτο εργασίας που μου είπε πως είχε, ήταν μέσα στην όρεξη και το κέφι. Ελπίζω να καταφέρω να την συναντήσω πάλι σύντομα. Αν με άφηνε το σύστημα να βάλω πιο υψηλή βαθμολογία θα έπαιρνε αρκετά παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 13, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Toni Skizo
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2014
Το σπαρτάρισμα το έχει σπουδάσει στο θεατρικών σπουδών.Μετά από τόσες συναντήσεις ημερησίως μουδιασμένο το έχει. Πάντως μπράβο της το κάνει πειστικά. ΄Αλλωστε το δικό σου σπαρτάρισμα έχει σημασία. Γαμήσου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1