Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...κριτικη για συναντηση που εχει γινει αρκετο καιρο πριν αλλα μπαινει ενεκα της επανεμφανισης της κοπελας στην αθηνα...
...λοιπον ειναι ισως απο τις λιγες για τις οποιες η πλειψηφια των κριτικων αφενως συγκλινουν αφετερου ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα..
..ετσι λοιπον εχουμε...απο εμφανιση ειναι ακριβως οτι φαινεται στις φωτο...ειδικα στο σωμα ειναι Α-ΨΕ-ΓΑ-ΔΙΑ-ΣΤΗ..κραταω μια επιφυλαξη διοτι εχω καιρο να δω την κοπελα και ισως κατι να εχει αλλαξει...
...σε υπηρεσιες κανει τα παντα ολα (περιλαμβανομενου πρωκτικου)και με εξαιρετικη διαθεση εξαιρετικες επιδοσεις επισης...το κορμι μαλιστα την βοηθαει στα στησιματα...γενικα η κοπελα ειναι για καθρεφτη..και θα μπορουσε να ειναι 10αρι..συμπεριφορα πολυ καλη,συννενοηση ευκολη....γιατι λοιπον το αλλα;

....διοτι οπως προανεφεραν οι συναδελφοι(με καποιοα διαθεση υπερβολης ισως),η κοπελα σου βγαζει κατι σε νταλικιερη...οχι μονο απο φωνη αλλα και απο τοστυλακι της..πιθανα αυτα ειναι γουστα αλλα προσωπικα ενω μου αρεσουν οι pse καταστασεις θα ηθελα να ειχε και λιγο περισοτερο ναζι.....επισης φαινεται σε μεγαλο βαθμο λιγο ψευτικη στην στην υποκριτικη.....οχι κομοδινο (το αντιθετο)..αλλα ρομποτακι...σαν να λειτουργει βαση manual..
...επισης στα μειον ισως η τιμη...200ε σε δικο της χωρο....
...αν λοιπον σε καποιον αρεσει το συγκεκριμενο στυλακι και διαθετει χρηματα η κοπελα πραγματικα αξιζει...διαφορετικα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2014
Sorry αλλα μηπως ψαχνεις σε λαθος μερος για γκομενα ?
Η κυρια την δουλια της κανει και οπως ειπες την κανει καλα !!!
Btw ολες Ρομποτικα δουλευουν φιλε και ειναι φυσικο οταν γαμιουνται με 10 την μερα .
Την Καλημερα μου .
25 Φεβρουαρίου, 2014
με 50 ευρώ γυμνό τσιμπουκάκι στη Σαλόνικα και με 100 όλο το πρόγραμμα στο strip club που συνεργάζεται...

#να τα λέμε και αυτά
25 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και με 150 δύωρο στο σπίτι Σαλόνικα.
Οι τιμές στριποκωλόμπαρου αυτές που έγραψε ο ΝΙΤRO.
Κι ο BABY όμως έχει δίκιο,τα τιμάει και με το παραπάνω η Καρίνα.
25 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα τιμάει και με το παραπάνω αλλά για να μην παίρνουν τα μυαλά αέρα καλό είναι να πέφτει και καμιά φάπα να μην ξεχνάνε από που ξεκίνησαν...
25 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαι εχει και καλες φιλεναδες στην Σαλλονικα στα 100 .
Περκετι πραγμα !!!Μεγάλο χαμόγελο
25 Φεβρουαρίου, 2014
Μήπως είναι τραβέλι?
26 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου προφανως και κατι δεν καταλαβες η εγω δεν το εδωσα να γινει αντιληπτο...δεν ειπα οτι ψαχνω call girl με χαρακτηριστικα γκομενας,απλα το στυλ της ειναι υπερβολικα επιτηδευμενο και φανταζει πιο ψευτικο απο οτι πραγματικα ειναι...η και να το θεσω αλλιως...αλλες συναδελφοι της τα καταφερνουν αρκετα καλυτερα.
26 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την κοπελα οσοι την γνωριζουμε ξερουμε και τι κανει και ποσο καλη ειναι....αν σε καποιους τους πηρε λιγοτερα λεφτα μαγκια τους....απο εκει και περα αν σαν εσκορτ τους παιρνει 200 η 300 μου ειναι αδιαφορο........πελατες ε3ιμαστε οχι νταβανζιδες....
30 Ιουλίου, 2014
εγω περασα πολυ καλα.. το στυλάκι της μου θυμίζει αυτήν εδω: https://www.youtube.com/watch?v=cLaospvJUEQ
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9