Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα μπορούσα να είχα κάνει μεταβολή μόλις η πόρτα άνοιξε μιας και η Λανα για το γούστο μου αυτή την περίοδο αναφέρεται ως χοντρή. Το βλέμμα της όμως και το χαμόγελό της με έφεραν δύο ακόμα βήματα μπροστά και η πόρτα έκλεισε. Τελικά έκανα καλά. Η Λάνα είναι πολύ ευχάριστη και πρόθυμη. Τον 'όγκο' της τον διαχειρίζεται με έξυπνο και ευέλικτο τρόπο μετατρέποντάς τον σε πλεονέκτημα. Θα σταθώ ιδιαιτέρως στην πίπα όπου και προτείνω για εκτεταμένη χρήση με όλα τα περιφεριακά που προσφέρονται σε ποσότητα. Δεν κάνει τις γνωστές τεχνικές που συναντάει κανείς στην 'βιομηχανία' αλλά είναι μέσα στις καλύτερες 'ερασιτεχνικές' - με όρεξη και πάθος - που μου έχουν κάνει. Πρόθυμη χωρίς πρωτοβουλίες, στα τέσσερα το καλύτερο και το από πάνω το προς αποφυγήν. Αντέχει την δύναμη μέχρι ενός σημείου. Δυνατό σημείο της και το στήθος που είναι σχετικά σφικτό για το μέγεθος και τα κιλά και μπορείς εν μέρη να εξαφανιστείς αν το θες.

Συμπερασματικά πέρασα καλά νιώθωντας πολύ άνετα κι ευχάριστα . Σε καμία περίπτωση δεν ένιωσα πως έσκισα ένα 'θεϊκό μωρό' αλλά θυμήθηκα μια μπαμπάτσικη παντρεμένη, πια, συμμαθήτρια μου που είχα πάρει πριν λίγο καιρό και με είχε λιώσει στο στόμα της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
530
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού