Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα αυτή μου έκανε εντύπωση από την πρώτη στιγμή. Αλλά και με απορίες για το τι κρύβεται πίσω απο τον υαλοπίνακα! Εχτές με τα χιλια ζόρια λόγω τρελού προγραμματός μου έκλεισα μια ώρα. Έφθασα στην ώρα μου, το sms στο παρά 3 για το δωμάτιο και να σου να χτυπάω την πόρτα. Ρωσσίδα από τις καλές, τσαχπινογαργαλιάρα με όμορφα μάτια. Τελικα το πίσω από τον υαλοπίνακα δεν ήταν τόσο αντάξιο των προσδοκιών αλλά όλο το υπόλοιπο απλά αστέρι. ΑΣΤΕΡΙ με κεφαλαία... βουρ για μπανάκι και μετά βγαίνοντας έρχεται κοντά και ακουμπώντας στην μπάκα ( έχει μεγαλώσει λίγο τώρα τελευταία) λέει "nice" K άρχισε να την χαιδεύει... Μα τον Δία, ένιωσα σαν έγκυος που κοιτάνε αν κλωτσάει το μωρό! και Αρχίζει να την επιχείρηση "θα στο ξεριζώσω ρε πούστη". Πιο γρήγορη σε ρυθμό πίπα, ποτε! αφού την "παρακάλεσα" να είναι πιο ευγενική με το εργαλείο καθ ότι μοναδικής κοπής συνήλθαμε... Αθλοπαιδιές επί δύο με ρεσιτάλ στα όρθια καιστα τέσσερα στην καρέκλα... Τελείωμα με φωνές δικές μου κ δικές της ( είμαι φωνακλάς)

αφού βρίσκω ανάσες λέω οκ... θέλω λίγο γλυκάκι τώρα... μα μου σου του ξου... εκεί εγώ... οπότε σιγά σιγά έγινε η άλωση κ το μετά... σε προκαλεί να το κάνεις όσο σκληρά σε παίρνει, αντέχεις, γουστάρεις, μπορείς κ αυτή απλά να σε προκαλεί κι άλλο, να ζητά κι άλλο... κ να χύνει από μπροστά κ πίσω με καλούς όμορφους διακριτούς σπασμούς! Εκεί εγώ κατέρευσα, στο 50 λεπτο...

Επαναφορά, ντουσάκι στα γρήγορα και έφυγα.

Στο δρόμο απλά έλεγα καλά πέρασα αλλά θα περιμένω πάλι την μογγολα ( είμαι μονότονος το ξέρω).

god bless you all

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού