Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολυ ευγενικη κοπελα , χαμογελαστη , γλυκια , τρυφερουλα ,με ωραια κουβεντουλα αλλα με μετρο γιατι ειχαμε 1 ωρα στη διαθεση μας που σημαινει οτι το εργο πρεπει να εχει δυο πραξεις οπως και ειχε , καθολου πορνοσταρ attitude το οποιο εγω το βρισκω καλο , απο αυτα που μου εκαναν πολυ καλη εντυπωση το οτι ηταν πολυ στην τριχα οταν μπηκα με το ωραιο της παντελονακι και μπλουζακι (κανει λιγο Αμερικανα) εχω βαρεθει να βλεπω κοπελες ψιλοξεβρακωτες πριν καλα καλα μπω μεσα και σου δεινουν την αισθηση οτι να τωρα μολις πριν λιγο την εκανε ο προηγουμενος. Στο Σεξ ιδανικη για την περιπτωση μου, οχι φρου φρου και αηδιες και υπερβολες και καλα ελα να δεις ποσα ξερω. ....ομορφες δουλειες ξεκαθαρες εγω ειμαι ο αφεντης και εσυ ακολουθεις το ρυθμο μου . εχει καποιες ομοιοτητες με την electra και εξωτερικα και απο Θεμα διαθεσης στο σεξ με την οποια περασα επισης καλα οταν ειχα δει. προσωπικα βρηκα πολυ ωραιο το στηθος της , το δερμα soft , καλοξυρισμενη , αναυτροφατσα , αξιοπρεπστατο σωμα, καθαρη , η ανασα της ξεστη και πολυ ευχαριστη οταν την ειχα απο πανω... Αρα την προτεινω σιγουρα για τουλαχιστον 1ωρα . Αν φιλε οδηγε πας να την δεις την δουλεια ελα να κανουμε αναπαρασταση τσοντας μαλλον λεω μαλλον δεν παιζει τετοιο εργο. Αν παλι παρεις καμε ρα και την βαλεις απεναντι μπορει κατι να γινει... μην ξεχασω εκατσα 10 λεπτακια παραπανω και με εκανε να νιωσω πολυ welcome και αυτο παντα στα υπερ. Θα ξαναπαω μεχρι να φυγει αν αυτο λεει κατι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού