Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Irina ήταν μια επιλογή που μου κίνησε το ενδιαφέρον μετά από συνάντηση της με αξιόλογο και
αξιόπιστο παίχτη στο εξωτερικό και αναφορά του αλλά και ενημέρωση και από ένα άλλο φίλο που τη συνάντησε γι ’αυτό ευχαριστώ και τους δυο!
Έτσι μόλις παρουσιάστηκε η ευκαιρία έκλεισα και εγώ για να την συναντήσω!
Είχα και εγώ την 15λεπτη αναμονή μέχρι να ετοιμαστεί που μάλλον είναι ο κανόνας καθώς διάβασα ότι παρόμοια
καθυστέρηση ταλαιπώρησε πολλούς παίχτες!
Όταν μου άνοιξε την πόρτα αντίκρουσα μία τυπική εμφανισιακά ουκρανή στο μέσο της δεκαετίας των είκοσι!
Δυστυχώς ήταν άβαφη, και έτσι δεν μου πολύ άρεσε το σκληρό της ουκρανικό πρόσωπο, τουλάχιστον
υπήρχε η φυσική κορμάρα και το μεγάλο συλικονατο στήθος των φωτογραφιών!
Τα αγγλικά της δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασαν για να μην πω ότι την βρηκα και λίγο βαρετή!
Όπως επίσης δεν με ενθουσίασε το μασαζάκι που μου έκανε κάποια στιγμή!
Αλλά με τέτοιο κορμί οι συζητήσεις οι αμπελοφιλοσοφίες και τα μασαζει είναι μάλλον περιττές πολυτέλειες!
Στον αγώνα προσπάθησε! Η πίπα της είναι καλή με περιποίηση στα @@!
Λίγο υπερβολική στα βογγητά της και τους αναστεναγμούς, αλλά που ξέρεις μπορεί να ερωτεύτηκε τον π@@τσο μου!
Αν και ήθελα να ασχοληθώ με το νινακι της διαπίστωσα ότι ήταν ήδη γρασαρισμένο και δεν θέλησα να ασχοληθώ παραπάνω !
Από εκεί και πέρα έδειξε προθυμία σε ότι της ζήτησα με εναλλαγές στις στάσεις και αρκετή προσπάθεια σε ότι κάναμε!
Εξαίρεση το ότι πονούσε το στήθος της και δεν με αφησε να ασχοληθώ πολύ μαζί του!

Ξαφνικά όμως, πάνω στον αγώνα κοντά στην κορύφωση, πετάχτηκε στο αέρα και με ενημέρωσε ότι ο χρόνος μας τελείωσε και ότι θα έπρεπε να φύγω!
Αφού διαμαρτυρήθηκα για την απρόοπτη διακοπή διαπιστώσαμε ότι είχαμε ακόμα 15 λεπτά
και θα μπορούσαμε να φτάσουμε πιο εύκολα σε ένα αίσιο τέλος χωρίς τέτοια δράματα!
Συνεχίσαμε λοιπόν, αλλά όλο αυτό το περιστατικό μου χάλασε την καλή διάθεση και ο αγώνας έληξε με μια αγχωτική, νευρωτική ληξη!
Το όλο περιστατικό μου έκανε μια δυσάρεστη εντύπωση!
Συμπεραίνουμε λοιπόν οτι η Irina είναι μια τυπική επαγγελματίας που κάνει ότι της ζητήσεις με
τα ανάλογο αντίτιμο πάντα, αλλά δυστυχώς δεν έχει ακόμα τον τρόπο αλλά και την εξυπνάδα
να φερθεί στους πελάτες ώστε να τους κερδίσει(για να μην αναφερθώ στον bob σφουγγαράκη που έμαθα
ότι συντροφευσε την συνάντηση μαζί της με μερικούς παίχτες)!

Τελικά αξίζει να υπάρχει στη συλλογή των παιχτών, αλλά αξίζει να την συναντήσεις μονό μια φορά!

Ημερομηνία κατά προσέγγιση!

Να περνάτε καλά παίχτες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2013
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
14
Πόντοι:
1.366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού