Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απο τις φωτο η κοπέλα μου έβγαλε μια ανείπωτη καυλα για σκίσιμο και το ένστικτο με παρότρυνε να τη συναντήσω!
Ουκρανή 26-27 ετών πολυταξιδευμενη η γκομενα και με το που άνοιξε η πόρτα του δωματίου της μπορω να πω οτι εντυπωσιάστηκα απο το παρουσιαστικο της και θα ελεγα αγγίζει τα γουστα μου!Απλα μια busty bimbo brunette!
Ψηλη γυρω στο 1,80 κ με τα ψηλοτακουνα να δείχνει ακομα ψηλότερη και συνάμα πιο εντυπωσιακή με ατελειωτα ποδια,ανορθωμένος ,πεταχτος ,καλοσχηματισμενος κωλος,ωραια μέση ,στηθη σιλικονατα 4αρια καλοσχηματισμενα με μικρές ρωγες,καλα στην αφή ,ελάχιστα σκληρά κ ευαίσθητα διότι προσφάτως αναβαθμισμένα!
Προσωπο γλυκό κ όμορφο με ωραια ζυγωματικα που προδίδουν την καταγωγή,ωραια κάστανα ματια,μικρά κ σαρκωδη χειλη με μια μικρη ανεπαίσθητη ελιά στο κατω δεξί μέρος των χειλιών κ οδοντοστοιχία αλλαγμενη με καταλευκα και μεγάλα δόντια δηλαδη για διαφήμιση οδοντοκρεμας!
Σωμα σφιχτο,κατασπρο και απαλο στη αφή!
Με λιγα λογια μια ψηλη ,χυμωδης με γαμω τις αναλογίες,προσεγμένη και περιποιημενη γκομενα έτοιμη να τη φας κ να ασελγησεις πανω της!
Με υποδέχτηκε με ψηλοτακουνα και ενα ωραιο σεξυ μαυρο σετακι εσωρουχα και το βλέμμα της πρόστυχο μου σκασε ενα dfk και η καλη μέρα απο το πρωι φαινεται!
Παίξαμε 2 ματς έντονου παθιασμένου σεξ και η ανταπόκριση της κυμάνθηκε σε υψηλά στανταρς!Ξερει να γαμιεται και να στήνεται σωστα,εχει εμπειρία,η γλώσσα της σε τρελαίνει κ γλυφει με μανια τα παντα οπως κ δεν ξεκολλουσα απο τα dfks !
Bj στα γόνατα ή επι κλίνης και δε χρειάστηκε απο την αρχη να παρέμβω η να δυσανασχετησω για κατι που δε μου αρεσε ,αντιθέτως μονο οταν θέλησα να κανω τα δικα μου κόλπα!Σφικτη πιπα με χρήση γλωσσας,καλο σαλιωμα,dt ως επι το πλείστον και απο μέρους μου δοκιμές mouthfuck k gagthroat και το αποτέλεσμα ικανοποιητικοτατο !Γουσταρει την πιπα κ την απολαμβάνει οπως και tea bagging ,AR!
Η μανιασμένη γλώσσα της δεν άργησε να με κανει τουρμπο και επιδοθήκαμε σε γνωριμες κ αρκετές στάσεις που το σφυροκοπημα είχε την τιμητική του!Καυλα και οι κραυγές της καθως και τα αγγλικα προστυχολα που πετούσε ανα τακτά διαστήματα !Στα θετικά η μη χρήση λιπαντικου και μονο το σάλιο ως μέσο λίπανσης που το δεχόταν αδιαμαρτύρητα με τα φτυσιδια μου στον κωλο κ το ωραιο ,σφιχτο σε αίσθηση μουνι της!
Απο σταςεις ξεχωρίζω doggie με θέα την κωλαρα της και να της βαζω κωλοδαχτυλα ,να τρωει μπατσες και μαλλιοτραβηγματα!
Cow να με καβαλαει με δύναμη είτε να την πιστονιαζω και spoon να της πιάνω τις βυζαρες !
Τελειωματα στο στομα,να με εχει στραγγίξει κ να συνεχίζει να πιπωνει το αρρωστακι μιλαμε!
Συνοπτικά η γκομενα το εχει άνετα ολο το πακετο ,τσοντα εμφανιση ,γουσταρει το σεξ,ειναι περιποιητικη ,πρόθυμη και σκοπός της να φύγεις με το χαμόγελο στα χειλη!
Μιας και η χρονια κλείνει μαλλον το κορυφαίο κομμάτι του eog απο νεοεισερχομενα και μη!
ΥΓ.κανει anal αλλα δεν ειχα πανω μου ψιλά να παρω καθως οταν τη ρωτησα για τα εξτρα μου το ανέφερε αλλα δυστυχως το πρακτορειο δεν το ανέφερε στο service της!βεβαια το κωλοτρυπιδι της ειναι πολυ στενό και δεν ξερω αν θα έκλαιγα το 100αρι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2013
Μπα δεν θα το εκλαιγες το κατοσταρι !!!
Btw το σφουγγαρακι δεν το καταλαβες μαλλον !!!
23 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποιο σφουγγαρακι;Χμμμ;
23 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι τον Bob, το άλλο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3