Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντησα αυτόν τον μελαχρινό άγγελο Παρασκευή στις 25/07/08 στις 14.00 μιας και την προηγούμενη μέρα που ήταν το πρώτο booking πήγα αλλά είχε αλλάξει ξενοδοχείο και δεν την βρήκα εκεί. (Σε αυτό το κωλοξενοδοχείο την έχω πατήσει έτσι 3 φορές έως τώρα!!! Έχω αρχίσει και το φοβάμαι πολύ!!! Το θεωρώ πολύ γρουσούζικο!!!). Πήγα το λοιπόν και μου άνοιξε την πόρτα μια θεά 1,80, μακριά μαύρα μαλλιά μέχρι την μέση, αδύνατη αλλά όχι πάρα πολύ, (μου είπε ότι πράγματι την προηγούμενη φορά που είχε έρθει ήταν πολύ πιο αδύνατη λόγω μιας κακής δίαιτας που έκανε αλλά τώρα είχε αρχίσει και πάχαινε) με ένα όμως πολύ θλιμμένο και πολύ φοβισμένο προσωπάκι. Συνεχώς με ρώταγε αν με ρωτήσανε από την ρεσεψιόν που πάω και αν ναι τι τους είπα. Εγώ την καθησύχασα λέγοντας της ότι δεν με ρώτησε κανένας αλλά και να με ρωτούσε σιγά μην έδινα λογαριασμό. Ηρέμησε κάπως αλλά όχι τελείως. Μου είπε ότι κατά 99% είναι το τελευταίο της tour και ότι δεν θα ξαναέρθει Ελλάδα γιατί τελειώνει φέτος τις σπουδές της και δεν θα ξαναχριαστεί να κάνει αυτή την δουλεία πια. Είναι ένα κορίτσι χαμηλών τόνων και όχι επαγγελματίας του είδους απ’ ότι κατάλαβα. Είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Όχι extreme καταστάσεις. Πάντως εγώ πέρασα υπέροχα μαζί της για 1 ώρα γι αυτό όταν γύρισα σπίτι αποφάσισα και την έκλεισα και για την Δευτέρα 28/07/08 την ίδια ώρα. Μου απάντησε Ο.Κ. Πήγα, στέλνω sms από κάτω ότι ανεβαίνω αλλά και τα 2 κινητά της κλειστά. Προσπαθώ να καλέσω τα νούμερα. Τίποτα. Ανέβηκα στο δωμάτιο. Κανείς. Εξαφανίστηκε!!! Φοβάμαι πολύ μήπως την δώσανε τα ξενοδοχεία στεγνά και την τσίμπησε η αστυνομία. Έψαξα παντού και δεν την βρήκα πουθενά!!! Ενημέρωσα και το site της και τους ρώτησα. Ούτε εκείνοι ήξεραν κάτι απ’ ότι μου είπαν. Μέχρι σήμερα και τα 2 κινητά της είναι κλειστά και ούτε μου απαντάει στα e-mail που της στέλνω. Γράφω πιο πολύ αυτή την κριτική μήπως και κάποιος φίλος από όλους σας ξέρει κάτι γι αυτόν τον μελαχρινό άγγελο. Αν ναι ενημερώστε με σας παρακαλώ. Ευχαριστώ.

ΚΟΜΑΝΤΟ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
ΚΟΜΑΝΤΟ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
8
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού