Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυστυχώς κύριοι πιστεύω ότι τα τόσα πολλά καλά reviews στο site για τα κορίτσια μας γύρισαν μπούμερανγκ! Γι αυτές βέβαια χαρά τους γιατί θα τα κονομήσουν. Είναι φουλ από το χάραμα μέχρι τα ξημερώματα! Το πρακτορείο δε ήταν που ήταν απόγινε κι όλας!!! Η γνώμη μου είναι βέβαια και μπορεί να κάνω και λάθος. Δεν ξέρω. Εγώ θα σας πω τι ιστορία και αποφασίστε εσείς γι αυτό. Είχα προσπαθήσει 2 φορές να κάνω book στην Agata την προηγούμενη εβδομάδα μέσω του site τους αλλα ματαια. Απαντηση δεν πηρα. Χτες το απογευμα ξαναπροσπαθησα. Τιποτα. Τελος στελνω sms. Και ω του θαύματος μου απαντανε!!! Κατάλαβα ότι αν πετύχω συνεννόηση μόνο με sms θα κάνω κάτι. Ζηταω λοιπόν την Agata για σήμερα στις 12.00. Ακούστε απάντηση τώρα. Η Agata μπορεί μόνο στις 11.00, 19.00 και 22.00!!! Όλη την άλλη μέρα κλεισμένη!!! Λέω εντάξει στις 11.00. μου λένε ο.κ. αλλά να ξαναστείλω sms σήμερα το πρωί στις 09.30 για επιβεβαίωση. Στέλνω το sms και μου απαντάνε ο.κ. για τις 11.00. Μου λένε και το ξενοδοχείο αλλά το δωμάτιο με άλλο sms όταν φτάσω στο ξενοδοχείο. Φτάνω στο ξενοδοχείο (μεγάλη αμαρτία το συγκεκριμένο για μένα αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία).10.55 στέλνω sms για το δωμάτιο. 11.05 ακούστε απάντηση. Το ραντεβού σου είναι για τις 13.00!!! Απαντάω ότι κάνουν λάθος. Δεν είναι για τις 13.00 αλλά για τις 11.00. Μετά από 5 λεπτά μου απαντάνε ότι έχω δίκιο και μου ζητιάνε 1000 συγγνώμη λέγοντας μου το δωμάτιο. Και τώρα το ρεζουμέ της ιστορίας. Ανεβαίνω, χτυπάω, μπαίνω. Το πλάσμα πολύ δυνατό όπως έπιανε ήδη και άλλοι συναγωνιστές αλλά τρέμανε τα πόδια του από την κούραση!!! Η φωνή της δε είχε κλείσει τελείως!!! Ο λόγος? Όπως μου είπε εκείνη βέβαια. Από τα πολλά deep bj!!! Στην πρώτο φάσομα ήταν πάρα πολύ καλή δεν μπορώ να πω. PSE αχτύπητο όπως ήδη έχετε πει πολλοί. Αλλά μετά μου το γύρισε σε GFE!!! Άρχισε την κουβεντούλα και τις ερωτήσεις!!! Για δεύτερο καμία κίνηση!!! Με το ζόρι την έβαλα κάτω αλλά δεν είχε αντοχές καθόλου όπως την είδα. Πλήρη αγγαρεία έκανε!!! Το κατάλαβε και εκείνη ότι το πήρα γραμμή και όταν τελειώσαμε με το καλό μου είπε ότι ήταν κουρασμένη και ότι με περιμένει τον Οκτώβριο που θα ξαναέρθει για να επανορθώσει!!! Δεν ξέρω πως θα τα πάτε οι άλλοι φίλοι σήμερα μετά από εμένα αλλά ειλικρινά θα ήθελα πολύ να μάθω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 27, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΚΟΜΑΝΤΟ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
8
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού