Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβασα ενα νεο threadaki για πολωνες vs ελληνιδες και ειπα ας ανεβασω μια κριτικη μετα απο τοσο καιρο. Ανεβασα και στο εσκορτνιουζ και απλα την κανω μια μεταφρασουλα και την ποσταρω και δω γιατι η γκομενα ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.
Να τη λοιπον:
Πόσοι από εσάς είχαν την ευκαιρία στη ζωή τους να γνωρισουν μια πραγματική γυναίκα ;
Κάθε φορά που συναντώ μια πραγματική γυναίκα όλες τις άλλες γυναίκες στη ζωή μου μπαινουν σε δευτερη μοιρα .
Επιτρέψτε μου να εξηγηθω . Ανοιγει η πορτα του δωματιου . Βλέπω μια όμορφη γυναίκα με λαμπερα έξυπνα μάτια . Πολυ μ αρεσουν οι εξυπνες γυναίκες.Ετσι την θεωρησα και δεν επεσα εξω . Στην περίπτωσή μου από την πρώτη στιγμή ήξερα ότι θα ήταν τέλειο . Μύριζε σαν την άνοιξη και όταν με φίλησε για να με καλωσορίσει , το φιλί της ήταν σαν μετάξι .
Αρχίσαμε να μιλάμε και συνειδητοποίησα ότι συνομιλω με μια έξυπνη αριστοκρατικη γυναικα με εντονο χιουμορ . Σε καποια φαση μου την επεσε. Με πολυ αισθησιακο τροπο. Το αισθησιακό της άγγιγμα και το βλέμμα στα μάτια της με καυλωσε απιστευτα.
Οταν τα πραγματα αρχισαν να ξεφευγουνε εγινε αυτο που θελω απο μια γυναικα. Να ξερει ποτε να παιρνει πρωτοβουλια και ποτε να καθεται να δεχεται τα παντα αδιαμαρτυρητα. Μιλαμε για μια γυναίκα που ξέρει πώς να είναι ένα γατάκι και την επόμενη στιγμή να είναι μια τίγρη !
Λεπτομέρειες σχετικά με τον τρόπο που κάνει σεξ είναι γραμμένες σε άλλες κριτηκες . Μπορώ μόνο να πω ότι εχυσα δύο φορές και έφυγα με ένα ηλίθιο χαμόγελο στο πρόσωπό μου .
Αν λοιπον σας ενδιαφέρει να είστε με μια πραγματική γυναίκα, ορματε. Οι γυναίκες που είναι καλες στο κρεβάτι , κάνουν έρωτα και όχι σεξ.
Παιδια , να μην επαναλαμβανομαι . Ο καθε ενας εχει και τα κριτηρια του για την γυναικα που θελει στο κρεβατι του . Εγω θελω πρωταθλητρια και αυτη ειναι . Συνησταται ανεπιφυλακτα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Mr President

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 12 Νοεμβρίου, 2013) 12 Νοεμβρίου, 2013
Αρχηγέ όλο 10άρια η Αιμιλία; Εμμμμ

Λοιπόν δεν ξέρω τί στο καλό κάνει στο κρεβάτι και μάλλον δεν θα το μάθω ποτέ, διότι 300 ευρώ για να πηδήσω σήμερα δεν δίνω!
Επίσης δεν ξέρω πόσο έξυπνη είναι και αν μπορεί να λύσει εξισώσεις β' βαθμού και να μιλήσει για διεθνή πολιτική. (Κι άλλες μπορούν πάντως, πληροφοριακά!)
Αλλά το πώς ακριβώς είναι σε εμφάνιση το έχω δει από πολύ κοντά και για πολύ ώρα, προ έτους στη Ρώμη που πίναμε τον καφέ μας σε ακριβώς διπλανά τραπέζια. Ε, λοιπόν όχι για 10, ούτε για 7 δεν είναι!
Για 9 ας πούμε είναι η Αντριάνα Λίμα, η Μπαρ Ραφαέλι και η Αλεσάντρα Αμπρόσιο! Δεν γίνεται η Έμιλυ να είναι για 10!

Τώρα αν πέρασες τόσο καλά, χαλάλι το 300άρι...
12 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν τα λες καλα. Η Μονικα Μπελουτσι ειναι δεκαρι και εξισωσεις 2ου βαθμου λυνει και ο καθενας. Αλλα ουτε την Μονικα δεν την ειδα σε τουρ ουτε και καθε τον καθε ασχετο σουπερ εγκεφαλο. Με βαση το τι κυκλοφορει, βαζω και την αναλογη βαθμολογια. Για την Ελλαδα ο γαυρος ειναι 10 αλλα σε σχεση με την Μπαρτσα... αφηνω εσενα να βαλεις βαθμο.
Το πακετο το εχει φιλε μου. Δεν μπορω να την κατηγορησω για τιποτα γιατι δεν υστερει πουθενα. Ξερει τι θελουμε (μας μυριζεται; εμενα διαβασε ευκολα; δεν ξερω..), εμφανιση (μουτρα κορμι) ειναι σουπερ (για μενα. εξαλλου εγω πληρωσα-γαμησα και εγω εγραψα κριτικη για την δικια μου εμπειρια), συμπεριφορα α-ψο-γη και συμετοχη για 300 ευρω ;)
Το 300ακι ειναι μια χαρα για μενα (αυτο οπου μπορει να απλωθει ο καθενας μας)
Και στο φιναλε ναι! Το σεβομαι το 7αρι σου. Σεβομαι του καθενος την αποψη εδω μεσα, (το λεει και το παρελθον μου εξαλλου).
Αλλα ειναι και προφανες οτι διαφωνω γιατι εβαλα 10.
Φιλικα παντα. ε; Μην δωσω και την εντυπωση οτι επιτιθομαι η οτι υπαρχει δολος στην κριτικη μου...
Αυτα και καλο βραδυ και καθε σχολιο ειναι θεμιτο και σεβαστο
13 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδή αν χρέωνε 200, τι θα έβαζες στη σχέση απόδοση/τιμη? μήπως 12ρι?
Ούτε full service δεν εχει στο πακετο:Μαλακία
13 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε θυμαμαι φιλε,εχουμε γνωριστει και απο κοντα μια φορα για καφε
+1 απο μενα για την κριτικη σου που την θεωρω αψογη
Επειδη και απο το γραπτο σου φαινεται τι ζητας απο μια κοπελα,προφανως η συγκεκριμενη κοπελα πρεπει να κανει πολυ καλα τη δουλεια της
Χαιρετισμους στην ομορφη θεσσαλονικη
13 Νοεμβρίου, 2013
Καλή η πολωνέζα αλλά το 300αρι για μια ωριτσα φιλε Κεφάλι σε τοίχο!
13 Νοεμβρίου, 2013
...εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα όταν από το 2009 έχεις να γράψεις για ct και έκτοτε είσαι λαλίστατος για τα studio κόριτσα του 50άρικου ,λογικά με την Emily θα τρελάθηκες...εκτός λοιπόν από anoixtomyalos έγινες και anoixtoxeris...Εύγε Γερο-μύστης
13 Νοεμβρίου, 2013
Κοίτα οι βαθμολογίες κλπ μικρή αξία έχουν γιατί δεν θέλει και πολύ μυαλό να καταλάβει κανείς ότι έγραφες υπό την ισχυρή επήρεια της κάτω κεφαλής... Δεν την γνωρίζω την συμμαθήτρια και ούτε και πρόκειται γιατί είναι εκτός του target group μου: οι «έξυπνες και αριστοκρατικές» (υποκειμενικό πάντα αυτό) αλλά αντικειμενικά ώριμες και μέτριες εμφανισιακά με αφήνουν ασυγκίνητο.
Μπράβο σου πάντως, γιατί βρήκες αυτό που έψαχνες και α μη τι άλλο πέρασες super καλά, και αυτό τελικά μετράει.
14 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γαμήσου
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
16 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α ρε Ανοιχτομυαλε , καρφωθηκες πολυ δυστυχως....
Η κριτικη σου κανει μπαμ φιλε μου απο χιλιομετρα οτι ειναι γραμμενη απο αυτη , αλλα πανω στην καυλα σας ξεχασατε να παρατηρησετε οτι χρεωνει 250ευρω την ωρα και σας ξεφυγε να το τσεκαρετε οταν πατησατε το κουμπακι για να την ποσταρετε και βαλατε 300 ευρω για μια ωριτσα ...

ΟΥΠΣ.... Λύπη

Οποτε καλα τα λεει ο φιλος ο Nitro οτι εισαι και ανοιχτοχερης Κουλ
16 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδή ο φίλος μας ο "ανοιχτόμυαλος" θέλει να μας πεέισει ότι έδωσε 300 Ευρώ για 1 ώρα όταν η Έμιλυ χρεώνει στην Ελλάδα 250 Ευρώ την ώρα?
Είναι δηλαδή και ανοιχτοχέρης εκτός και απο "ανοιχτόμυαλος"
Μήπως τα έχει μπερδέψει λιγάκι, ή μήπως η κριτική δεν είναι και τόσο αυθεντική??Χμμμ;
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2