Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οταν ξαναρθει αυτη η κοπελα γιατι θα ξαναρθει , εχετε στο μυαλο σας το εξης.

Τηλεφωνω στο γραφειο κατα τις 23:00 και λεω θελω ραντεβου. Μου λεει "οτι ωρα θες εσυ" και κλεινουμε για τις 00.

Λαμβανω μηνυμα να παω στο γνωστο σιτιτουροχοτελι,' πηγαινε και μολις φτασεις στειλε μηνυμα' συμπληρωσε .

Φτανω παρκαρω σε παρκινγκ το εργαλειο και μπαινω στη ρεσεψιον. Η ωρα ηταν 23:58 Στελνω μηνυμα οτι εφτασα και λαμβανω την αποστομωτικη απαντηση

"Η κοπελα δεν νιωθει καλα , πηγαινε στην αλλη κοπελα τη Σαμπρινα . . . " .Ουτε συγνωμη ουτε τιποτα . Πραγματικα μου θυμησε τις παλιες καλες εποχες που δεν υπηρχαν ιντερνετ κτλπ και επαιρνες τηλ
γνωριζοντας οτι παιρνεις γουρουνι στο σακι . Οτι να ναι. Στελνω μηνυμα οτι συγχαρητηρια για την ταλαιπωρια, και μου λενε οτι αν παω να δω τη Σαμπρινα και δεν μου αρεσει, μπορω να φυγω χωρις να πληρωσω .

Εννοειται μαυρο , καταμαυρο , ολομαυρο . Τοσο στο γραφειο, οσο και στην κοπελα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2013
Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Pink_floyd
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
644
Πόντοι:
4.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 TOMCRUISE

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2013
Ίδιο ακριβώς περιστατικό μου έτυχε κι'εμένα όταν προσπάθησα να κλείσω τη λεγάμενη στο προηγούμενο τουρ της. Μάλλον οι υπεύθυνοι του γραφείου ή θεωρούν τους εαυτούς τους πολύ έξυπνους ή εμάς πολύ μαλάκες. Μαλακία
P
px75
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1