Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς βαδίζω προς την Μοναστηρίου από την Προμηθέως στο Βαρδάρη(τι περιοχή κι αυτή ),στο δρόμο μου για το ξενοδοχείο, περνάει μια μαύρη γάτα ακριβώς μπροστά μου(ειλικρινά σας μιλάω) Γλώσσα Σκάω στα γέλια από μέσα μου καθώς ανήκω στην κατηγορία των αθεράπευτα αισιόδοξων που πιστεύουν πως ο κόσμος αποτελείται περισσότερο από ανθρώπους πραγματικά καλούς,ευγενικούς και αλληλέγγυους,παρά από σκληρούς και μοχθηρούς. Γερο-μύστης Παρόλο που για πολλούς μπορεί να θεωρούμαι μαλάκας που πιστεύω στην αγαθή φύση του ανθρώπου.

Οι κριτικές του Fantom,του πιο σοβαρού αξιολογητή που πέρασε από εδώ μέσα καθώς και τα γραφόμενα του NITRO έδρασαν καταλυτικά στην απόφαση μου να την συναντήσω.

Για να αποφύγω να με υποδεχθεί με τη ρόμπα όπως έτυχε σε συναγωνιστή,της ζήτησα στο μήνυμα να είναι ντυμένη όπως και ήταν με ένα φόρεμα.
Ανοίγει η πόρτα και πρώτη εντύπωση για το πρόσωπό της ΟΚ δεν είναι και η Δούκισσα Νομικού να σε εμπνέει να την αρπάξεις και να τη πλακώσεις στα γλωσσόφιλα αλλά δεν είναι και άσχημη ούτε αντιπαθητική ή ξινή που αναφέρθηκε.
Το σώμα είναι εξαιρετικό,αδύνατο αλλά όχι οστεώδες ,μαυρισμένο και το μόνο που αφαιρεί πόντους από το σύνολο είναι κάποιοι σπίλοι που έχει μπροστά.
Πίσω ευτυχώς δεν έχει κάποιο ψεγάδι και μπορείς να απολαύσεις το φοβερό κώλο που διαθέτει Χαμόγελο

Στην πράξη πάνω με ενόχλησε το ότι δεν αφήνει να τη χαϊδεύεις το πίρσινγκ που έχει στον αφαλό γιατί λέει την πειράζει Λύπη όπως και το ότι όποτε πας να της πεις κάτι, παίρνει ένα ύφος σα να θέλει να σου πεί "όταν τρώνε δε μιλάνε". Δεν είναι το κάτι τόσο σημαντικό σε βαθμό να στον ρίχνει, απλώς το αναφέρω.

Μπορεί να μη γυμνάζεται αλλά το κωλαράκι της είναι αρκετά σφιχτό γι΄αυτό και την είχα την περισσότερη ώρα στα τέσσερα.Ενώ συνήθως δεν τελειώνω με διείσδυση η εικόνα του κώλου της με έκανε να πλησιάζω προς το τέλος σχετικά σύντομα.

Την είχα ενημερώσει για cif,πέφτει στα γόνατα,τα δέχεται χωρίς αντίσταση,με μόνη ένσταση ότι σε κάθε κίνηση μου να της πιάσω το κεφάλι, μου τραβούσε το χέρι μακριά,μετά μου είπε πως δεν της αρέσει που κάποιοι της τραβάνε το κεφάλι προς το μέρος τους εξ ού και η αντίδραση.Δεν είχα σκοπό να γίνω απότομος,βέβαια δε μου άφησε και χώρο να της το αποδείξω.
Social time για ένα 20λεπτό, μετά το ραντεβού.

Συνοπτικά αποτελεί μια τίμια επιλογή σ'αυτά τα χρήματα και πιστεύω πως τζάμπα έχει φάει τόσο θάψιμο από ορισμένους Χμμμ;
Όσο για το αν θα την πρότεινα ή όχι δεν πιστεύω πως βρίσκομαι εδώ μέσα για να σας πώ τι να κάνετε..

"Το μεγαλύτερο δώρο που μας έχει κάνει ο Θεός είναι η δυνατότητα να παίρνουμε τις δικές μας αποφάσεις" ~Paulo Coelho

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, topscorer, callahan και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Μεστή κριτική, μπράβο συνέχισε!Δυστυχώς ο ΦΑΝΤΟΜ μάλλον σταμάτησε?
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Κάνει και 1/2 ώρα ραντεβου ???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2