Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο δρόμο μου να συναντήσω την Ολέσια επιβεβαιώνεται για άλλη μια φορά η καλαίσθητη επιλογή ξενοδοχείων του γραφείου.Το ραντεβού έγινε στο χοτέλ στο Βαρδάρη,το κοσμοπολίτικο αυτό κρατίδιο όπου θέλουν να διαμείνουν όλα τα city-tours που περνάνε απ'την πόλη μας Money Mouth Ναι,σ'αυτό το τρισάθλιο,καταλάβατε ποιό Γλώσσα
Πρόσωπο εμένα μου φάνηκε πολύ όμορφο,μαύρο μαλλί,τα μάτια της έχουν ολίγον πράσινο μέσα τους,βαμμένη περιποιημένη, γενικά πιο ωραίο από τις φωτογραφίες της όπου σε 1-2 την κάνουν να φέρνει λίγο σε ρωσσοπόντια.
Πολύ ωραίο μαύρισμα με ένα καυλωτικό piercing στον αφαλό της να κάνει αντίθεση. Σώμα λεπτό αλλά όχι πέτρα,λίγη χαλάρωση σε γοφούς όπως ανέφεραν και οι προηγούμενοι.
Λοιπόν,το κωλαράκι αυτό πραγματικά είναι από άλλο πλανήτη,μπορεί να μην είναι γυμνασμένο αλλά έχει το πιο τέλειο ολοστρόγγυλο σχήμα Έρωτας
Χωρούσε σαν μικρή μπαλίτσα στο χέρι μου μέσα Χαμόγελο Ειλικρινά παραμιλάω ακόμα γι'αυτό.

Στην πίπα βάζει μόνο το κεφαλάκι μέσα,τη ρωτάω το υπόλοιπο?Το ξέχασες? Μου λέει" my mouth is small".Τι να της πω..μετά από λίγο άρχισε να βάζει λίγο ακόμα. Δεν περίμενα και πολλά απ'την πίπα της ούτως η άλλως δεν έχουνε γραφτεί και τα καλύτερα στις κριτικές.

Στον αγώνα δεν το δουλεύει και πολύ,περιμένει απο σένα να βάλεις μπρος. Αλλά η εικόνα του μαυρισμένου της κορμιού με το πανέμορφο μικρό στήθος της που έχει ρώγες σαν κουμπάκια βοηθάει.

Είναι όντως συνέχεια χαμογελαστή ακόμα και όταν δεν της αρέσει κάτι ή όταν σου αρνείται κάποια επιθυμία.

Παρότι το σέρβις κάθε άλλο παρά φουλ είναι (τουλάχιστον αναφέρεται και στη σελίδα της) και μόνο για το τρελό αυτό κωλαράκι θα το σκεφτόμουν να ξαναπήγαινα Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, topscorer, callahan και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού