Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ομολογουμενως καθηστερημενη κριτικη, γιατι ψιλοβαριομουν τοτε να γραψω..αλλα τωρα που ειδα 2 ατομων κολλητα κριτικη, λεω ας πω κι εγω το κομματι μου..Δε θυμαμαι ακριβως ημερομηνια, ηταν τελη Απριλιου, πρωι γυρω στις 11, σε γνωστο κεντρικο ξενοδοχειο, χωρις προβληματα σε εισοδο κλπ..το σκεφτομουν γιατι ηταν η πρωτη κι ως τωρα τελευταια φορα που πηρα CT. Λοιπον, επι της ουσιας, εφτασα στην ωρα μου, μου ανοιξε με ενα στριγκακι.. πρωινο σαββατου νομιζω ηταν χαζευε ταινια στη τιβι. Ειπαμε 2 λογια, ηταν πολυ ευχαριστη και προσχαρη και ξεκινησαμε...Σωματικα..ΤΟΤΕ που την ειδα εγω, σε σχεση με τις φωτο που ειναι οι ιδιες, η κοπελα ηταν τουλαχιστον +6 κιλα, αλλα οχι τοσο που να με ξενερωσει. Ταιριαζαν και με τα βυζομπαλακια της, μεγαλα ομολογουμενως, ωραια, αν και η δικη μου γνωμη ειναι οτι ειναι σιλικονατα. Απο υπηρεσιες δεν εχω να πω πολλα, η πιπα δε με τρελανε και χρησιμοποιει παρα πολυ το χερι. Εμενα προσωπικα δε μου αρεσει. Στο πηδημα, τη πηρα 1 + 2 φορες. Δηλαδη, τη πρωτη πισωκολλητα οπου και τελειωσα και το ευχαριστηθηκα, εμενα μου αρεσαν και τα ταττου, αλλα οι επομενες 2, τη μια με τα την αλλη, ενω τη πηδαγα (χωρις να δυσανασχετει καθολου για τις στασεις ή την ενταση μου) και τη μια και την αλλη φορα μου επεφτε λογω προσωπικου προβληματος που μου ερχοταν στο μυαλο και δε μπορουσα να συγκεντρωθω με τιποτα. Παρ'ολ'αυτα, της το αναγνωριζω, και ενδιαφερθηκε για το τι εγινε και προσπαθησε να με κανει να τελειωσω αργοτερα..Τεσπα ημουν ξενερωμενος με τον εαυτο μου και στη μιαμιση ωρα ντυθηκα και την εκανα. Με εκεινη ημουν ευχαριστημενος. Με μενα δεν ημουν. Πλεον, αυτο το προβλημα δε με απασχολει και θα με ενδιεφερε να τη ξανασυναντησω. Το "ναι" που θα ελεγα, μετα απο τις κριτικες που εχω διαβασει, εχει γινει "ισως".



Υ.Γ. Στην εκσπερματωση, διαλεξα κατι για να διαλεξω απλα, η μια φορα ηταν στο πισωκολλητο κι αυτο ηταν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 23, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού