Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο σπίτι τους στο κέντρο και κατά σύμπτωση στην ίδια πολυκατοικία που πριν 20 χρόνια πηδούσα μια πουτάνα της Φυλής με το όνομα Μαρίνα Smitten

το σπίτι κυριλέ σαν ένα πολύ καλό στούντιο με τραπεζαρία για 6 άτομα ,κουζίνα με πάσο ,αυτόνομη θέρμανση μπόιλερ,2 υπνοδωμάτια ,μεγάλο μπάνιο και wc.

στο σαλόνι καθόταν καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης μου με την Κλαούντια και η Λίζα η οποία κρατώντας ένα διπλό πιτόγυρο σκάλιζε το lap top της...η κοιλιά της Λίζας καθιστή έκανε 2 δίπλες (φαντάζομαι από τα μπιρόνια μετά τα σουβλάκια)και η μούρη της ήταν 45άρας χαλαρά...

το άλλο, μελανούρι αν το δεις στο δρόμο ντυμένο σίγουρα θα το περάσεις για αθλήτρια δισκοβολίας με τουλάχιστον ένα παγκόσμιο ρεκόρ...
δεμένος σωματότυπος κώλος και μπούτια πέτρα αλλά όλα διπλάσια από τα δικά μου...ακόμα και το κεφάλι της μεγαλύτερο μου φάνηκε ...
μοναδική ατραξιόν τα βυζιά της που ξεχείλιζαν από τα χέρια μου 5άρια γεμάτα σιλικόνη αλλά από τον καιρό μαλακά που μοιάζουν με φυσικά ...

Για βυζολάτρης είναι must αλλά μόνο τύποι άνω του 1,90 μπορούν να την κάνουν καλά ...

μουνί κλειστού τύπου όμορφο, που όμως την χαλάνε τα δάχτυλα μέσα και δεν είναι και πολύ του γλειψίματος για να φτιαχθεί προτιμάει το τζέλ Κεφάλι σε τοίχο! ...πίπα υγρή ,τον έφτυνε κιόλας σε κάποιες φάσεις ..

φιλί δεν παίζει γενικά στο στόμα μόνο κάνα ξεκάρφωτο χωρίς γλώσσα αν τυχόν και ξεχαστεί πως δουλεύει...
στο σεξ ανέβηκε από πάνω και τα χέρια μου γύρω της δεν έκλειναν αλλά τα βυζιά μου γέμιζαν το στόμα...
στα τέσσερα έλυσε και το μαλλί της το βούτηξα και βάραγα αλλά ούτε εκεί έδειξε να καταλαβαίνει παρά μόνο κάτι ξυλιές στον πισινό της και τα μπουτια της ,όπου την ένοιωσα να φτιάχνεται όταν έβαλε το χέρι πίσω από την μέση μου και με τράβηξε βίαια μέσα της...
τρίτη στάση ιεραποστολικό τράβαγα και σφαλιάρες στα μπούτια (με ρίσκο να φάω καμία και να φύγω απέναντι)φάνηκε να την βρίσκει και έτσι σε μια στιγμή αδυναμίας κατέθεσα ...

στα 100 δεν μπορώ να πω ότι μου πιάσανε τον κώλο αν και θα μπορούσα σε ένα στούντιο να έπαιρνα καλό τεμάχιο για φουλ πρόγραμμα αλλά και η Κλαούντα ήταν μια βυζοεμπειρία που θα θυμάμαι..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2013
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2013
Νίτρο δώσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1