Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
οι παλιες φωτο της που υπαρχουν εδω ειναι πιο κοντα στη πραγματικοτητα ,δεν ειναι τοσο μοντελε και εχει φατσα περισσοτερο πιπινιου πραγμα που το θεωρω θετικο.Σωμα πολυ καλο.Εως εδω τα καλα..Στο συνολο ισως η μεγαλυτερη φολα που εχω φαει στη 7ετη καριερα μου.Φιλι ουτε στα χειλια..στηθος σ αφηνει να πιασεις αλλα οχι τις ρωγες γιατι λεει ποναει..Πιπα σαν να μην υπαρχει..αν κοιταξεις αλλου δεν το καταλαβαινεις ..λιπαντικο 3-4 φορες και ολη την ωρα ακομα κι αν δεν εισαι μεσα..εχει μαντιλια διπλα της ..για να σκουπιζει τυχον σαλια..πχ πισω απο το αυτι της..πρεπει να ξοδεψε ολο το κουτι...αν ανεβει πανω σου αντεχει πολυ ομως.. κατι σαν μηχανημα..αν το παρεις χαλαρα σπας πολυ πλακα..200 ευρω ομως για μια ωρα κωμωδιας δεν συμφερει..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2013
Συμφωνω 100%. Μπηκα, πηγα να την φιλησω και τραβηχτηκε ζητωντας τα λεφτα,ξενερψσα και τα εδωσα και τα τσεκαρε στο φως αν ειναι αληθινα. Πηγα να την ξαναφιλησω και με εστειλε στο μπανιο.Βγηκα, ειχε γδυθει, εμενα μου αρεσε πολυ σαν γυναικα, πηγα να την ξαναφιλησω, παλι ελεγε οχι, ε ζητησα τα λεφτα μου πισω, και μετα απο μια συνομη κουβεντα με το πρακτοριο τα πηρα και εφυγα...
13 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπράβο ρε παίκτη. Λίγος σεβασμός ρε πούστη στα λεφτά που παιρνουν...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2