Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0

Διάβασα για τζουλια διθυράμβους και πήγα και έφυγα με ελαφρά πηδηματάκια
φάτσα Γερμοσουηδέζας βλαχοτουρίστριας στα όρια της άσχημης,μέτριο ύψος,ύφος δασκαλίστικο με ατάκες του τύπου "αυτοί είναι οι κανόνες μου"(όταν ζήτησα να πιω ένα ποτό!ήταν αμετάπειστη και μάλιστα μου είπε αγενέστατα φύγε αν θες,πανε πιες κάτω στο μπαρ και ξαναέλα!!!!!!) και φυσικά κάργα αναδουλειές,μύγες βαράει αφού μου το άφησε στα εκατό Ευρώ για μία ώρα,αλλά και πάλι έφυγα.Και στα 80 ευρώ ναι θα έλεγε σίγουρος είμαι.

Οι φωτογραφίες στο πρόσωπο είναι πολύ επεξεργασμένες,δεν είναι καθόλου έτσι αφού όπως προανέφερα το πρόσωπο είναι αντιπαθητικό,ξινό και σχεδόν άσχημο.
Εντάξει έχει ένα αποδεκτό σώμα,μαυρισμένο και αδύνατο,αλλά ή όλη φάση είναι εντελώς ξενέρωτη.
Δεν είναι επιπέδου city tour γενικά,ενώ και σαν call girl γραφείου μέτρια πάλι θα ήταν.

Όσο για κάτι παλιές κριτικές,ήταν η εποχή φαίνεται,που μαζί με λεφτά,περίσσευε και ο....παππάς!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2013
Είδες χάλι?Κεφάλι σε τοίχο!Κι'εγώ έπρεπε να είχα φύγει μόλις την είδα αλλά λέω μέσα μου,κάτσε,καμιά φορά τα φαινόμενα απατούν Γλώσσα αλλά... Money Mouth
14 Ιουλίου, 2013
Tο αναλ ειναι εξτρα? Χμμμ;
14 Ιουλίου, 2013
κι όσο θυμάμαι ότι αυτή και τη φίλη της τη γαμούσε τύπος εδώ μέσα ολονύκτια και άνευ καπότας...
14 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μάλλον ο ίδιος που χθες την πήρε αμέσως μετά την δημοσίευση της κριτικής
τηλέφωνο και την ενημέρωσε για μένα,ποιος είμαι,
τί δουλειά κάνω,όνομα κλπ!!!
14 Ιουλίου, 2013
Διθύραμβοι δεν νομίζω ότι έχουν γραφτεί, ειδικά για την εμφάνιση αφού στην ουσία μόνο αυτή, είδες. Και ο μέσος όρος βαθμολογίας στην εμφάνιση είναι κοντά σε αυτό που έβαλες και ας έχουν περάσει 3 χρόνια από τις περισσότερες κριτικές. Πρέπει να προσέχεις και το πότε γράφτηκαν.Γερο-μύστης Εγώ όταν πήγα συνάντησα ότι περίμενα, ένα καλούτσικο σώμα με ένα όχι όμορφο πρόσωπο, μάλλον δεν διαβάζεις προσεκτικά τις κριτικές.
G
gian31
(Updated: 15 Ιουλίου, 2013) 15 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντα ήταν μέσα στην τιμή. Δεν είχε κανένα έξτρα.

Επαγγελματίας και ακάποτα πρέπει να είναι τρελός κασκαντέρ. Η φίλη της ποια είναι;
15 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο τύπος μιλάει για κάποιον άλλον που θυμάται να τη γαμαει ακαποτα? πόσο αξιόπιστο ακούγεται αυτο?Χμμμ;
15 Ιουλίου, 2013
Η τυπισσα είναι και χαρα. Τουλάχιστον δεν προσποιειται στο σεξ. Είχε πάντα το καλύτερο πακέτο ( τιμές/ υπηρεσίες). Τα 170 είναι το ίδιο με αυτα που χρεώνουν τα γραφεία 130+20+20 το χοτέλι. Εάν κάποιοι που το παίζουν λεφταδες την αντιμετωπίζουν σα στουντιοκοριτσο σε προγράμμα μισής ώρας, προφανώς θα εισπράξουν "πόρτα"
Το θέμα του προσώπου είναι υποκειμενικό και προσωπικά εάν το σώμα και οι υπηρεσίες είναι ΑΑ, το κάνω γαργαρα.
15 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Palermo τι έγινε ρε κακομοίρη δεν σου έδωσε discount και την κράζεις μαζί με τον άλλον που τώρα θυμήθηκε μετά από 6 χρόνια τα ακάποτα?

ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

και θες να πας να μπεκροπιείς στις πουτάνες τσάμπα από το mini bar αν κατάλαβα καλά Χμμμ;

αντε ρε λιγούρη
15 Ιουλίου, 2013
Ρε μεγάλε αφού της έκανες παζάρι και σου έκοψε 40% ήθελες να σου πληρώσει και ποτό; Ήμαρτον!!!
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2