Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Lorena ειναι ενα 21 χρονο πιπινι ,φρέσκο ,μυρωδατο,έτοιμο να το φας!Οι πρώτες εντυπώσεις μολις την αντικρυσα ακρωs θετικές!Φορωντας ενα πολύχρωμο εφαρμοστο φορεματακι που αναδυκνειε το λεπτο και ωραίο σωμα ξεκινήσαμε με ενα dfk διαρκείας!Περιποιημενη απο την κορυφή ως τα νύχια και αρωματισμενη την εγδυσα και με τα δόντια μου της έβγαλα το μαύρο στριγκακι που μοσχομυριζε !Το πρόσωπο της μου άρεσε πολυ με τα πολυ ωραία εκφραστικα ματια που σε μαγνητιζουν!Καταμαυρα ολοισια μαλλια και ωραια σαρκωδη χειλη !Το σωμα της επισης πολυ καλο ,λεπτο ,σφιχτο,με πεταχτο ωραίο κωλαρακι,στηθη 2αρια φυσικα που μου θυμησαν γκομενακια συνομιληκα που ειχα στην εφηβεια μου,χωρις ψεγαδι δέρμα ,απαλό ,μπεμπε με φροντίδα και προδερμ που το στολίζουν τατου διάσπαρτα στο κορμι της!Ευθυμη,ευχάριστη στο σοσιαλ με άριστη γνώση αγγλικών!Στο κυρίως θεμα τωρα:η πιτσιρικα ειναι καθαρο gfe και στο μεταδίδει καθως και για να περάσεις καλα πρεπει να την κανείς να νιώσει μια ασφάλεια και να την περιποιηθεις άκρως στοργικα τουλαχιστον στην αρχη !Ξεκινησαμε με βαθια dfks διαρκείας ,πραγματικα απολαυστικά μεχρι το λαρυγγι!Γυρισμα σε 69 που το γουστάρει και το ευχαριστιεται με τα βογγητα ως πειστήριο της έκρηξης καυλας που βγάζει!Η Πιπα της καλύπτει μια ευρεία γκάμα και με κάλυψε αρκετα!agressive dt,Σε κάποια σημεία οταν ανέβαζε στροφές βαρουσε και λιγο δόντι ,αρκετή χρήση γλώσσας με παίξιματα αισθησιακα εξωτερικα του πεους,κοπανηματα με τη γλώσσα ,mouthfucking ,gagging ,περιποίηση στις μπάλες με γλυψιμο και ρουφηγματα και ολα τα παραπάνω συνοδεύτηκαν απο το βλέμμα της να ειναι κολλημένο πανω μου!Δεν άργησε να με τσιτωσει και επιδοθηκαμε σε αρκετές στάσεις !Πηρε πρωτη το πανω χέρι και με άρχισε σε ενα πολυ καλο ,ρυθμικό cow και έπειτα την παρακινησα σε reverse για να μπατσιζω το κωλαρακι της!Ηδη το μουνι ειχε αρχίσει να υγραινεται αρκετα που παρεπιπτοντως ειναι στενοτατο!Γυρισμα σε doggie με θέα το κωλαρακι με αρκετές δόσεις spanking ,hair pulling ,ass fingering ,με αρκετό σφυροκοπημα που δείχνει οτι εχει πολλες αντοχές και έδειχνε οτι ειχε φτιαχτεί αρκετα ειτε παιζωντας με την κλειτοριδα της είτε να πιάνει τ αρχιδια μου ενω τα πόδια της να μου χουν κλειδώσει την πλάτη!Συνεχεια σε πλαγιαστο και καταθεση στα οπίσθια!ακολουθησε και δεύτερος γύρος που κινήθηκε σε γρήγορους ρυθμούς και πραγματικα σταξαμε και οι δυο απο ιδρώτα αλλα και απο απώλειες σιελου απο τα συνεχή dfks κατα τη διάρκεια της φασης!Προσωπικα έμεινα αρκετα ευχαριστημένος και θα τη συνιστούσα σε λάτρεις του gfe!Η πιτσιρικά το εχει το αντικείμενο και αν σε παει θα πάρεις και το κατι της παραπάνω!Σιγουρα μπορει να γίνει ακομα καλύτερη αλλα και να εμπλουτίσει τι σέρβις της!Δεν εχει το εξαλλο ,τον αερα της παμελα αλλα μου άρεσε αρκετα και αν πλαστικοποιηθει στα βυζια που παρεπιπτοντως μου ειπε οτι σκέφτεται σοβαρα να το κανει τοτε θα τα σπάει εν συγκριση με την τωρινή κατάσταση στα ct!Ποιοτικη επιλογή και προσωπικα θα ξαναπαρω!Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
270
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2013
Mε βάση αυτά που γράφεις δεν πάω.....
1) "...και για να περάσεις καλα πρεπει να την κανείς να νιώσει μια ασφάλεια και να την περιποιηθεις άκρως στοργικα τουλαχιστον στην αρχη"
2)"..και αν σε παει θα πάρεις και το κατι της παραπάνω"

Τι με πέρασε η γκόμενα.....κλειδαρά?
Άμα είναι να τραβήξω κουπί, δεν πάωσε πουτάνα, πάω σε κλαμπ!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1