Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγο οτι ήθελα να τη δοκιμάσω παλαιότερα αλλα είχαν αλλεs προτεραιότητα λιγο να δοκιμάσω κατι το πληθωρικο με καταγωγή λατιν λέω Καλλιο αργα παρα ποτε!Αν και συμπαίκτης στο σχετικο θρεντ μου ειπε κάποια λόγια απο συνεύρεση του προ 2ετιας περίπου μαζι της οταν ανήκε στις τάξεις του ζου τελικα εκλεισα ενα ραντεβουδακι μαζι της!Υποδοχη με ενα μαύρο διαφανο μπειμπι ντολ και ψηλοτακουνα που παρεπιπτοντως την ανέβαζαν στο 1,90+!χαμογελαστη με ενέργεια σε κανει να νομίζεις απο την πρωτη στιγμή οτι γνωριζεσαι μαζι τηs απο καιρο!Πολυ καλη στο σοσιαλ με άριστη γνώση αγγλικών ,γεννημένη και ζει στο Άμστερνταμ ,μιση κολομβιανη απο τη μποκοτα και μιση απο αραβια!Οι φωτο φυσικα ειναι τραβηγμενες 3 χρόνων και άνω και φυσικα εχει παραπανισια κιλά ,πανω απο 10 και το πρόσωπο της λιγο πιο black μ αυτο που βλέπεις στις φωτο!ηλικιακα την έκανα 30-32 περίπου!Παρολο τα παραπανισια κιλά και την κοιλιά δε διέκρινα χαλάρωση στο σωμα της καθως ραγιάδες-κυταριτιδα!Διαθετει σφιχτο κορμι αναλογικά των κιλών της και το ατού της τα πραγματικα μεγάλα σιλικον βυζια της που ειναι ψιλοπεσμενα καθως ο νόμος της βαρύτητας ειναι αμειλικτος!Συμπαθητικο πρόσωπο με ωραία κατασπρη οδοντοστοιχια ,σαρκωδη χειλη και ωραία ματια !Καθαρο gfe η γιασμινα με πετιποιηθηκε τα δέοντα στα προκαταρκτικα με θερμη!Στην αρχη ξεκίνημα με dfk s ,ασχολήθηκα αρκετα με τα βυζια της και τισ ωραιεs ρωγεs και πως ειναι δυνατόν να μην το κανεις !Η πιπα της απλα καλη χωρις dt αλλα ισορροπημένη με φτυσιματα ,παίξιματα με τη γλώσσα που συνεχώς μουγκριζει απο ΚΑΥΛΑ οταν στον εχει στο στόμα πράμα που δείχνει οτι γουστάρει bj!Καλη στο tea bagging also!Με το πέρας της Πιπας μου πρότεινε ενα titfuck και ο πουτσος χάθηκε στις βυζαρες της!Τη γύρισα στα 4 με δόσεις light spanking και κάποιες στιγμές στο σφυροκοπημα έπιανα για να βρω αντίσταση σε μια επιχρυση αλυσίδα που ειχε φορεμενη στη μέση της!γυρισμα σε cow που έδειξε οτι κατέχει το καβαλημα με ωραία κουνηματα και ταυτόχρονα να φιλιομαστε και να της ζουλαω τα στήθη είτε να τα ρουφαω!Γυρισμα σε ιεαραποστολικο και της τα έδωσα στο στόμα ρουφωντας μεχρι την τελευταια σταγόνα σπέρματος φτυνωντας τα καυλωτικα στα βυζια!συνολικα είχαμε 3 γύρους καθως με παρακίνησε η ίδια για 3ο γύρο προςπερνωντας το χρόνο μαζι της και δεν ειχε καθόλου πρόβλημα μιας κ η ίδια το ήθελε !Καυλιαρα και επαγγελματίας χωριs να ειναι επισηs με το χρονομετρο στο χερι αλλα ο σωματοτυπος δεν ειναι για τα δικα μου γούστα!Εκατσα να δοκιμάσω το κατι διαφορετικο και δεν έκλαψα τα λεφτα μου μιας και εχω τη δυνατότητα να ακυρωσω το ραντεβου με οποιαδήποτε απλως κάνοντας μεταβολή!Δεν ειναι για ακραία μεταχειριρηση ,pse ,dirty thoughts αλλα και αντέχει σε σφυροκοπηματα και υγραινεται και καυλωνει κατα τη διάρκεια της πράξης αρκεί να την περιποιηθεις κατάλληλα!Για μια φορα καλη ειναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού