Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H συνάντηση έγινε Κυριακή στο τελευταίο της τουρ προ διμήνου στην Αθήνα. Για αλλού πήγαινα βέβαια αλλά κάτι χάλασε και σαν πρώτη επιλαχούσα διάλεξα την Μαρτίνα. Την είχα στα υπόψη από παλιά βλέποντας και τις καλές κριτικές εδώ. Η Μαρτίνα είναι πολύ κοντά σε ότι βλέπεις στις φωτο (όχι εδώ αλλά στο ..news) αλλά τότε ήταν χωρίς το μαύρισμα με ωραίο πρόσωπο, στητό φτιαγμένο στήθος (εμένα μου φάνηκε ότι δεν ταιριάζει με το υπόλοιπο σώμα) και καλλίγραμμα πόδια. Επίσης έδειχνε πιο αδύνατη από τις φωτο.
Επικοινωνία άριστη (στα αγγλικά) και πολύ εύκολο το ραντεβού (μισή ώρα πριν). Με υποδέχτηκε στο γνωστό χοτέλι του πεδίου, με μαύρες κάλτες και ζαρτιέρες και μετά το μπανάκι ξεκίνησε με φιλιά στο στόμα (μηχανικά μάλλον προσπαθεί να τα αποφύγει). Πίπα πολύ καλή βαθιά και με δύναμη όπου και μετά από 10λεπτο έγινε η πρώτη κατάθεση βαθιά στο στόμα της (τα φτύνει).
Σοσιαλ ταιμ και κατόπιν ξεκίνησε μασάζ στην πλάτη μου (τίποτε σπουδαίο) που γρήγορα ξαναφύρισε σε πίπα (το δυνατό σημείο της) και μετά από εναλλαγή 3 στάσεων ξαναγυρίσαμε σε πίπα όπου και η δεύτερη κατάθεση. Στο σεξ μου φάνηκε κάπως μηχανική η συμπεριφορά της, κάνει αυτό που ζητάς αλλά δεν παίρνει πρωτοβουλία. Ίσως να έφταιγε και η διάθεσή μου που δεν ήταν σε καλή κατάσταση (άλλη είχα στο μυαλό μου) εκείνη την μέρα.
Σε γενικές γραμμές μια καλή συνάντηση αλλά πιστέυω τα 250€ είναι πολλά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 novas98, fouxter, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού