Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση ευκολη με 2-3 sms .Στην ωρα της στο ραντεβου.Αρχοντομουναρα οπως λεεει και ο συναγωνιστης nitro 38-40 ηλικιακα.Ωραι πανεμορφα ματια πολυ καλυτερο προσωπο απο οτι στις φωτο που την δειχνουν λιγο εως πολυ σκληροπροσωπη.Ισως βεβαια την γλυκαινει και το συνεχες χαμογελο και η ευχαριστη διαθεση που εχει.Σε εμενα εκασε μυτη με λευκο παντελονι και μαλλον την ιδια μπλουζα που λεει και ο nitro .Εγω ειχα κανει το μπανακι μου οποτε μπαινει εκεινη για μπανακι και βγαινει μετα απο λιγο με ενα ωραιο σετ μαυρα εσωρουχα και διχτυωτες καλτσες .Αρχιζουν τα γλωσσοφιλα και στην συνεχεια η δικια μου περιποηση στις δυο τρυπουλες της οπου εκει εδωσε ρεστα .Φανηκε οτι το ευχαριστηθηκε πολυ.
Μετα ξεκινησε εκεινη την πιπα αρκετα καλη και επειδη ειχα φτιαχτει την σταματησα για να χωθω απο πισω της οπου και τελειωσα .Λιγο social time,μιλαει πολυ καλα ελληνικα,ντουζακι καιοι δυο δευτερος γυρος με ξεκινημα απο εκεινη και μετα εγω οπου αρχιζε να βαζει μονη της ενα και δυο και τρια δαχτυλα στον κολο της.
Συνεχεια αλλαγη δυο τριων στασεων και αφου καταλαβα και εγω και αυτη οτι δεν θα τελειωνα αρχιζει την πιπα της ειπα να τοπαει λιγο πιο αργα και αισθησιακα πραγμα που μαλλον δεν το πολυειχε .Ετσι ανελαβα μονος μου και εκεινη μου εγλειφε τα αρχ...κια οπου ηρθε το τελλειωμα αλλα δεν τα πηρε στο στομα .εκεινο πουμε χαλασε λιγο ειναι οτι σηκωθηκε πληθηκε ,ειχαμε συμπληρωσει την ωρα,και εφυγε λιγο απομακρα χωρις καν ουτε ενα πεταχτο φιλι.τα λεφτα της τα εδωσα στο τελος.
παντως πιστευω οτι για αυτους που γοθσταρουν αγρια το εχει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού