Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να δωσω κι εγω τα φωτα μου για την κοπελα.

Λοιπον το πρακτορειο συμπεριφερθηκε αψογα αν και στην αρχη ανησυχησα γιατι αργησαν να απαντησουν στο μειλ μου.Μεχρι και για το προβλημα με το ασανσερ μου γραψανε.

Η κορασιδα εμφανισιακα ειναι σχεδον ιδια με τις φωτο μονο το χρωμα των μαλλιων εχει αλαξει.

Η προφορα της δεν μου φανηκε βαρια, η φωνη της ειναι λιγο βαρια.Ομως μιλαει αρκετα καλα την αγγλικη και συνενοηθηκαμε πολυ καλα.

Το σωμα της θεωρω οτι ειναι πολυ καλο με το πιο δυνατο σημειο τον πωπουλη της.

Στηθος μεγεθος 2-3 ανευ πλαστικου συμπληρωματος που το σιχαινομαι.

Στο κυριως πιατο θα συμφωνησω με τον προηγουμενο οτι απο πεοληχια το κοριτσι πρεπει να κανει πολλα μαθηματα ακομα.Πιο πολυ χερι δουλευε παρα γλωσσα.Αλλα με τις ζαβλες που ειχα το πρωτο μαρτυριο κρατησε 10 λεπτα.Πηγε και αδειασε τον χυμο μου στην τουαλετα.Μετα απο ενα χαλαρο μασαζακι και λιγη κουβεντουλα αρχισε ο δευτερος γυρος με ανελεητο σφυροκοπημα σε ολα τα επιπλα του δωματιου για να δουμε και την αντοχη τους.(Το σκαμπουδακι να το αποφυγετε κουνιεται πολυ).Αφου τελεψα στην κοιλιτσα πηγαμε για ενα ντουζακι μαζι και ως εκ θαυματος ο Λουκας την ωρα που μου τον επλενε με τα χερακια της ζωντανεψε παλι και ηθελε κοκο.Επανηρθαμε λοιπον στο πεδιο δρασης και δοκιμασα την αλλη πλευρα του φεγγαριου η οποια ειναι ολα τα λεφτα.Η κοπελα εβγαζε κατι ωραια βογγητα που με εφτιαχναν πολυ.Αφου τελειωσαμε και τον τριτο γυρο πηγα ξανα για ντουζακι (τωρα δεν ηρθε μαζι μου λετε να φοβηθηκε κατι?)και ξαπλωσαμε για κανα τεταρτο και χαλαρωσαμε.Ενω ειχα ακομα 10 λεπτα χρονο ειπα να φυγω γιατι δεν ημπορουσα αλλο γυρο, ειμαι και καποιας ηλικιας και την εκανα.Ενα απο τα + ειναι οτι εχει μαυρισει και απο τον ηλιο και της δινει βαθμους εμφανισιακα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού