Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον,λιγα πραγματα για την πολυαναμενομενη συναντηση με τα κοριτσια σε συνδυασμο και με αυτα που εχουν γραφτει στο θρεντ δυο μερες τωρα.
Καταρχην εμφανισιακα παραπεμπω στην προηγουμενη κριτικη του ΖΟΡΜΠΑ.Λεπτομερης και ακριβης περιγραφη.Εκτος απο τα γλωσσοφιλα που δινει οπου γουσταρει.
Σε μενα εδωσε σε συνδυασμο με το αρωμα που φορουσα το οποιο την αρεσε πολυ.Παντως χοντρη δε τι λες με τιποτα,μη λεμε μαλακιες,εκτος αμα γουσταρεις
τα σκιννυ μοντελα οποτε ναι σε συγκριση ειναι.Μιλαμε για τη ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ οπου αυτο που δε φαινεται στις φωτο ειναι τα πολλα τατουαζ που εχει απο πανω ως κατω.
Εχουν πολυ κοσμο,εμφανως κουρασμενες αλλα το σωσαμε και αυτες με λιγη προσπαθεια και εγω με τη δικη μου τρελλα.
Δεν παιζουν μεταξυ τους(μεγαλο μειον)αλλα σε αρπαζουν ταυτοχρονα οποτε εχεις διπλη ευχαριστηση.Το λεω γιατι εχω κανει διδυμο που παιζαν μεταξυ τους
αλλα οταν γαμουσες τη μια,η αλλη εβλεπε,πηγαινε για κατουρημα κλπ.
Το πιο δυνατο τους σημειο αναμφιβολα τα βυζια τους.Με ωραιες ρωγες,στητα μπορεις να τα γλειφεις ωρες.Σφιχτα δερματα,μαυρισμενες(ιδιως η ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ).
Το στοματικο καλο με περιποιηση γυρω γυρω.Στο ταυτοχρονο στοματικο η πουτσα μου ενοιωθε σαν το Δουναβη με τη ΒΟΥΔΑ απο τη μια πλευρα και τη ΠΕΣΤΗ απο την
αλλη.
Οπως ειπε και ο ΖΟΡΜΠΑΣ δεν κλαις τα 300 αλλα μπορουσε να ταν και καλυτερα.
Παντως δυσκολα θα ξαναρθουν στη πολη μας οποτε οποιος εχει τη περιεργια(συν τα χρηματα)εχει δυο μερες ακομα περιθωριο.
Εγω το κανα για εμπειρια με τις συγκεκριμενες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
ΦΑΚΙΡΗΣ
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.981
Πόντοι:
34.168
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2013
"Στο ταυτοχρονο στοματικο η πουτσα μου ενοιωθε σαν το Δουναβη με τη ΒΟΥΔΑ απο τη μια πλευρα και τη ΠΕΣΤΗ απο την
αλλη."

χχααχχαχαχααχχααχαχ Ατακαρα!!!
01 Ιουνίου, 2013
τελος ιουλιου ειναι παλι εδω Χαμόγελο
F
FILOXENOUMENOS
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2