Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το πρώτο της ζωής μου duo ήταν αυτό. Δεν κλαίω τα 300 αλλά θα ήθελα κάτι περισσότερο.
Για την Lisa: Είναι σχεδόν όπως στις φωτό, ίσως λίγο κρεμασμένη κοιλιά, αλλά με πλούσιο και σφιχτό στήθος και κώλο που στέκεται στο ύψος του. Ποδάρες μακρυες και πανύψηλη.
Για την Claudia: Καλή, τσουπωτή, φανατστείται σωματοδομή Shyla Styles, με σφιχτό και γεμάτο καμπύλες κορμί. Στήθος σιλικονάτο αλλά ωραίο στην αφή. Δεν κάνει γλωσσόφυλα.
Στα του αγώνα τώρα, εύκολο κλείσιμο ραντεβού και με το που μπαίνω μέσα μου ανοίγει η Lisa με ένα στενό μαύρο strapless φόρεμα. Πιο μέσα η Claudia με ένα άσπρο κοντό φόρεμα ντεμεκ αρχαιοελληνικό. Ντουζάκι και βουρ... Εδω δεν μου άρεσε ότι τα κορίτσια δεν έπαιξαν λίγο παραπάνω μεταξύ τους. Ήθελα να ρίχναν κανα γλωσσόφυλλο, κανα δαχτύλιασμα, κανα γλυφωμούνι, αλλά περιορίστηκαν να χαιδεύονται και να πάιζουν με τα βύζια η μία της άλλης.
Καλό τσιμπούκωμα αν και η Lisa έβαζε λίγο χέρι, σε κάποια φάση η μία με τσιμπούκωνε ένω η άλλη μου έγλειφε τα αρχίδια. Στο ενδιάμεσο, όταν τσιμπούκωνε η μία, η άλλη μου κόλαγε τα βυζιά της στη μούρη ή το μουνί της.
Αρκετές εναλλαγές στάσεων, λίγο μου την έσπαγε όταν αλλαζα κοπέλα στο γαμήσι και έπρεπε να αλλάξουμε καπότα.
Κατάθεση, από τις καλύτερες για το 2013 μέχρι τώρα, στην Claudia στα 4 και να χαμουρεύομαι συγχρόνως με την Lisa. Ακολούθησε και δεύτερος γύρος με λίγο πολύ το ίδιο σκηνικό.
Αν διασταυρωμένα, μάθω ότι κάνουν παιχνίδι μεταξύ τους, θα ξαναπάρω. Αν όχι, θα ξαναπάρω Lisa που γλωσοφυλλάει και είναι πιο ''τσουλέ''.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού