Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μελαχροινή μπαρουτοκαπνισμένη Ρουμάνα,μακρύ μαύρο μαλλί,στήθος πέτρα σιλικόνη,ωραίο κωλαράκι πεταχτό,ύψος κανονικό.
Εμφάνιση ξεσηκωτική.λίγη επεξεργασία το πρόσωπο,δεν είναι τόσο γλυκιά σε καμία περίπτωση...μέχρι να μιλήσει

Εκεί βγαίνει ο νταλικιέρης-όχι η αδερφή από την διαφήμιση-,αλλά το αντίθετο,αυτός που έχει καπνίσει ένα τόνο Ασσο άφιλτρο κασετίνα και μόλις (ξανα)βγήκε από την φυλακή.

Εντάξει,καμία θηλυκότητα η γυναίκα,μιλάει τραγικά βραχνά-μπάσα σε σημείο να ξενερώνεις εντελώς.

(πρέπει να είναι ο απόλυτος εφιάλτης της κάθε μάνας,αν της φέρει τέτοια γυναίκα ο γιος της!!!!)

σέρβις καλό,καλό στοματικό(οχι από τις κορυφαίες βέβαια)σχετικά μηχανικό-επαγγελματικό,επικοινωνία σχετικά καλή,χωρίς πολλά πολλά,με στυλ άντε να τελειώνουμε να περάσει ο επόμενος,δηλαδή ψιλοστούντιο ή μπουρδέλο.

Γαμήσι παμπ-εθνικής οδού-Σοφοκλέους-σκάλας Μηχανιώνας κλπ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2013
τα έγραφα εγω!νταλικερης,μουγκριζει σα γελάδι οταν της τον καρφωνεις,συμπεριφορα μπαροβιας!καλη πιπα!περασε κ λιγο απο stars strip club!σαλλονικα δε θυμάμαι που μ ειχε πει σε ποιο στριπ!
30 Μαΐου, 2013
Platinum, Sol, Fever ........
30 Μαΐου, 2013
....Sol!!!
Mε 50 σε τσιμπούκωνε και αν σε γούσταρε, σε καβαλήκευε κιόλαςΚουλ
30 Μαΐου, 2013
δε ξερω γιατι αλλα μου κανε εντυπωση ( μαλλον εχω περιεργα γουστα.. Γλώσσα ) Σπασίκλας
Μπορειτε να μου πειτε σε πμ αν θελετε που τη βρισκουμε?? ? τηλ κλπ...
04 Ιουνίου, 2013
οταν παω για να γαμησω θελω να περασω καλα.μου ειναι αδιαφορο αν μιλα σαν νταλικιερης η αν τραγουδα σαν την βανδη.η συγκεκριμενη ειναι απο τις καλυτερες.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5