Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση στο προηγούμενο τουρ της Pamela στην Αθήνα.

Πηγαίνοντας στο ξενοδοχείο ήμουν με την απορία αν θα έβλεπα έστω και το 60-70 % την κοπέλα των φωτογραφιών του γραφείου. Μπαίνοντας στο δωμάτιο είπα εδώ είμαστε χτυπησαμε φλέβα.
Η Pamela ειναι όπως ακριβώς στις φωτο εμφανισιακα αλλα με μερικές ζωγραφιές στο σώμα της. Ψηλή γύρω στο 1.75 με σώμα φυσιολογικό. Ούτε skinny ούτε και με κάτι περιττό επάνω της ίσως με λίγη περιφερεια. Πρόσωπο εκφυλο , καυλωτικο , να θες να χυνεις διαρκώς πάνω σε αυτό ή μέσα σε αυτό(στόμα). Ματια εκφραστικά και ναζιαρικα. Χειλια σαρκωδη! Φιλιά στο στόμα βαθειά και υγρά -με τις γλώσσες να τερματιζουν- όπου αρπαχτηκαμε αμέσως . Η πιπα της πολυ δυνατή με deep throat και φτυσιματα. Δέχεται ευχάριστα το γλειψιμο όπου αν την περιποιηθεις κατάλληλα τεχνικά και χρονικά τελειώνει. Εχει piercing και πάνω και κατω. Στο γαμησι ξέρει να παίρνει πρωτοβουλίες , οπως ξέρει και να στηθεί και να συμμετάσχει όπως της επιβαλεις. Ειναι μια κοπέλα μικρή 21-22 αν θυμάμαι καλα αλλα με πολυ πλούσια εμπειρία σαν να είχε 10 χρόνια στο κουρμπετι. Το social time μαζι της ηταν πραγματικά απολαυστικό, με την αγγλική που την ομιλεί παρα πολύ καλά είχες την δυνατότητα να μπορείς να πεις και 5 πράγματα παραπάνω. Το στήθος της ειναι εξαιρετικό στη αφή - αν και φτιαγμένο- (οι απειροι μπορει και να μπερδευτουν) και οι ρωγες άμεσα ανταποκρισιμες!! Το καλύτερο πράγμα επάνω της ηταν ο κωλος της ο οποίος στην κυριολεξία ειναι σκληρός σαν πέτρα. Τραβαγα και ξανατραβαγα χαστούκια και δεν το πίστευα!!!! Δυστυχώς όμως δεν τον δίνει.

Το μονο αρνητικό που θα μπορούσα να πω ειναι οτι δεν έκανε ντους απο τον ένα ημίχρονο στο άλλο παρά μονο καθαριστηκε με υγρο χαρτομαντηλο -πράγμα που με απέτρεψε να την ξαναγλύψω. -
Στην ερώτηση μου για 3 παστέλι μου είπε οτι ειναι 2 παστέλια η ώρα.

Συνιστάται ανεπιφύλακτα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
giorgosgiorgos23
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
21
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2013
Μπράβο, giorgos*2 ! Limit-up +10% το βλαχάκι...σύντομα τη βλέπω στα 250...ακρίβηναν και τα μωρομάντηλα, βλέπεις...Γερο-μύστης
09 Μαΐου, 2013
Το limit up έγινε πριν την κριτική μου φτερούγα μου Γερο-μύστης
09 Μαΐου, 2013
ρε θηριο αντεχες να ριξεις κ τριτο παστελι στη μια ωραΓλώσσα εισαι καλος εσυΓερο-μύστης
09 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα ντε. Δεν ντρέπεσαι να γράφεις τόσο καλά λόγια γιώργη??? Τι το πέρασες εδώ? Ενημερωτικό? Μεγάλο χαμόγελο

Πες μας φτερούγα μου τι έπρεπε, πώς έπρεπε και σε πια περίπτωση έπρεπε να γράψει καλά λόγια? Πές μας να μαθαίνουμε τίποτα γιατί σκέφτομαι να ξεκινήσω να ποστάρω τις πάνω από 200 κριτικές που έχω αποθηκεύσει στο pc μου. Πες ρε μην κάνω κανά λάθος ρε εσύ. Σπασίκλας
R
rusuru
09 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα τρίποντα είναι γνωστός ο Διπλογιώγος...! Βρε μήπως το κάνεις Τριπλογιώργης!! ?Γλώσσα
09 Μαΐου, 2013
Σε είχα έτοιμο, μιας και υποχέθηκες την κριτική!! Ακριβώς στην ώρα σου, μια μέρα πριν!!! Στο παραπέντε! Μεγάλο χαμόγελο
09 Μαΐου, 2013
Τιμούλα;
L
lithin
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρα τα λεει ο Φτερουγας,εσυ μας εχεις ζαλισει τα αρχιδια με τις μαλακιες σου και τους κλωνους σου εδω Νικολακη, δεν βαρεθηκες πια? Η Παμελα ειναι οκ σε σχεση με τις αλλες Ρουμανες που εχεις αλλα δεν παυει να ειναι Ρουμανα κα αυτη!Σταματα επιτελους να την προμοταρεις εχει καταντησει το φορουμ της ΠαμελαςΚεφάλι σε τοίχο!Εχουν σπασει τα αρχιδια μας,Πηγαινε να κανεις μια βολλτα να ξελαμπικαρεις.
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα το σκεφτω mr Kavlopoule Μεγάλο χαμόγελο
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ξερω μου το εχουν πει πολλές Μεγάλο χαμόγελο
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2