Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνήθως ποστάρω στο γνωστό αγγλόφωνο site, οπότε είμαι νέος εδώ. Πιστεύω όμως ότι τέτοιες απαράδεκτες συμπεριφορές πρέπει να γίνονται γνωστές σε όλους...

Προσπάθησα να κλείσω την Eveline για 2 ωρίτσες στο lacoba, φουλ εξτρα, με SMS μια μέρα πριν. Απαντάει ότι δέχεται 45 λεπτά μετά!... (κλείνει τα ραντεβού μόνη της αλλά...), προτείνοντας άλλο ξενοδοχείο (priamos), αλλά δεν την πειράζει και στο lacoba. Δεν είμουν βέβαια πάνω από το τηλέφωνο, οπότε απαντώ μετά από 30 λεπτά, λέγοντας ότι δεν μπορώ εκεί (έχω ειδικούς λόγους). Δεν της καλάρεσε και μου γράφει ότι δυδτυχώς μόλις έκλεισε για τη συγκεκριμένη ώρα. Δίνω τόπο στην οργή και κλείνω για δύο μέρες μετά, ίδιο μέρος.

Το πρωί της μέρας του ραντεβού (μεθεπόμενη μέρα), 2 ώρες πριν τη συνάντηση μου γράφει ότι δυστυχώς της έτυχε κάτι και θα φύγει για τριήμερο εκτός Αθήνας!! Προφανώς η κυρία έκλεισε με κάποιον σαν τον παρακάτω φίλο για πολλά φράγκα, οπότε έγραψε στο μ... της όλα τα ραντεβού της!!!! Την ρώτησα εάν μπορούσε να μείνει για 2-3 ώρες ώστε να συναντηθούμε και μετά φεύγει και απαξίωσε να μου απαντήσει!

Εάν θέλει να κλείνει τέτοιου τύπου συναντήσεις, δικαίωμά της, αλλά χωρίς να ακυρώνει τα κλεισμένα ήδη ραντεβού της ίδιας μέρας!

Προτείνω να μην ασχοληθείτε μαζί της, εκτός εάν έχετε τα φράγκα (και το χρόνο και το μέρος) για 1-2 μέρες τουλάχιστον. Ειδάλως γράψτε τη στα αρ... σας και πάμε γιάλλα. Ειδάλως θα σας σπάσει τα νεύρα. Μακριάάά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2013
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2013
Ευχαριστώ ρε φίλε.
Γλύτωσα τα λεφτά.
Από τότε που έγραψε ο άλλος για την Εβελίνα ότι πέρασε 4 μέρες με πρωινές βαθειές πίπες και ολοήμερο πρωκτικό άρχισα να μαζεύω δεκάρικο δεκάρικο κάθε μέρα.
Εχασε το κορίτσι 4ήμερο ζάχαρη στον ΑιΣτράτη!
09 Απριλίου, 2013
Dear Kostas!
I am very sorry our date could not take a place.. If it was such a destruction for you that you even decided to express your feelings in here, then i m double sorryΛύπη It took a time to answer you for your first sms cause i dont hav a secretary and probably was busy at the moment(usually guys understand and you are the first who got so upset). That day when we had to meet at 13.00 i had sent you sms early in the morning that unfortunately we would hav to cancel cause unscheduled events had happened that day which didnt depend on me and just physically i couldnt appear in the hotelΛύπη( (usually guys can understand and this but seems i destrpyed your day) Λύπη Λύπη sorry again
09 Απριλίου, 2013
ΜαλακίαH κοπελλα στο πρωτο προφιλ εχει καμια 20 reviews με 8.00 μεσο ορο και ερχεσαι απο το υπερπεραν να βαλεις 3αρια ,επειδη την ξερω 3χρονια και την βλεπω συνεχεια eιναι η πλεον ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ αν της συνεβη κατι και ακυρωσε ειναι λιγο μαλακια να θαβεις καποια ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ειδικα οταν εχεις 0 posts!!!!Kai καποια στιγμη πρεπει και οι ADMIN να παρουν καποια θεση και να μην δημοσιευουν ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ οταν ειδικα στα city tour γινεται της πουτανας απο καθε λογης PROMOTERS!!!!
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι λιγο μαλακια να ποσταρονται τετοιες κριτικες .
Αςτα γραψη ο Παιχτης στο thread και ας κλαψη και ας βριση οσο θελει την εν λογο κυρια !!!
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε αρχηγέ η ίδια η κοπέλα παραδέχτηκε πως, λίγο-πολύ, έτσι έγιναν τα πράγματα! Εσύ πως τον βγάζεις "μαλάκα" που "θάβει μια επαγγελματία";
Σε κάθε περίπτωση αυτό που αυτή θεώρησε ασήμαντο και μάλλον συνηθισμένο, τις δύο απανωτές ακυρώσεις, στον ίδιο του φάνηκε ενοχλητικό και αντιεπαγγελματικό. Κι εμένα πάντως έστι θα μου φαινόταν.

Το ξέρουμε πως την συμπαθείς ιδιαίτερα, αλλά μην γίνεσαι "βασιλικότερος του βασιλέως"!
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aν αναφαιρεσε σε μενα Doc κανεις λαθος !!!
Ειπα οτι ειναι μαλακια να γραψη κριτικη , ας μπη στο thread να τα κανει πουτανα !!!Κουλ
09 Απριλίου, 2013
Αγαπητοι Συναγωνιστες μιας και στησαμε νεα Δικη να πω και γω τη γνωμη μου.
Προσπερνω οτι στεναχωρημενος τυπος μας που πηγε να θαψει τη κοπελλα με συνοπτικες διαδικασιες ειναι νεουδι. Αυτο μας δημιουργει υποψια αλλα δε μας χαλαει.
Αν δειτε προσεκτικα δειχνει να τον εχει πειραξει που η πρωτη απαντηση της κοπελλας ηρθε μετα απο 45 λεπτα ( αν ηταν σε ραντεβου ???? ) και οταν απαντησε αυτος μετα απο 30 λεπτα γραφει "ε δεν ημουν και πανω απο το τηλεφωνο".... Δυο μετρα και δυο σταθμα. Ο πελατης εχει παντα δικιο.
Στη συνεχεια του ακυρωνει ραντεβου με 2 ωρες προειδοποιηση και την βγαζει αναξιοπιστη Χμμμ;
Και γω στη θεση της αν ειχα προταση τριημερου, θα ακυρωνα με χιλια !
Μονο αν ειχε παρει χαπακι και πηγε τσαμπα θα ειχε λογω γκρινιας.
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

LOL, since when can you read and understand Greek msEvelina?Χμμμ; Ive seen you responding to Greek comments even though you dont speak Greek and communication between you and your client happens in English...Something doesnt seem right here...Χαμόγελο
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ha ha Ha LOL file ! Hellow... GOOGLE TRANSLATOR Μαλακία
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΔΕΝ αναφέρομαι σ' εσένα πρόεδρέ μου! Στον προηγούμενο αναφέρομαι που "την συμπαθεί ιδαίτερα" (χωρίς αυτό να είναι κακό), αλλά φαίνεται να το πήρε προσωπικά!Χαμόγελο
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3