Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινη συναντηση με Juliet. Προεκυψε βεβαια ενα θεμα τοποιο αρχικα το καταννοοω μεν αλλα εκεινη τη στιγμη μου δημιουργησε εκνευρισμο οταν μου στελνουν απτο γραφειο 5 λεπτα πριν το ραντεβου οτι θα αργησει και αν θελω αλλη κοπελα. Τους λεω τι μαλακιες ειναι αυτες και μου λενε θελει ενα διαλλειμα και αν θελω σε μια ωρα.. Θυμός Αφου ετοιμαστηκα και εκανα και τοσο κοπο να κατεβω εκει κατω αναγκαστηκα λεω οκ. Μπαινοντας στο δωματιο αντικριζεις μια κοπελα πιο ομορφη απτις φωτογραφιες. Και σωματικα και απο αποψη προσωπου. Κορμι λαμπαδα με σιλικονατο στηθος οπου εχει γινει τελεια δουλεια. Κωλαρακι ωραιο. Στα του αγωνα. Φιλαει φουλ και βαθια. Πιπα βαθια χωρις χερι. Περιποιηση σε ολη την περιοχη. Στο σεξ δεν λεει οχι σε τιποτα, δε δυσανασχετει. Συμμετεχει ενεργα. Αξιζει να σημειωθει οτι αποτι μου λεει εχει γυρω στα 10 ραντεβου καθε μερα (....) Γενικα ηταν κουρασμενη αλλα δεν το αφησε να φανει τοσο. Σοσιαλ ταιμ επισης πολυ καλο οπου ειπαμε κανα 2 μαλακιες. Περασα πολυ καλο. Εν καιρο αν ειμαστε καλα θα ξαναπαραω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού