Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με μια μικρή παρότρυνση στο ότι θα πάρω ότι βλέπω, πήρα το δρόμο για το ξενοδοχείο της!
Η άφιξη δεν είχε εκπλήξεις μιας και θα σας ανοίξει η ίδια Γλώσσα με την κοπέλα της φωτογραφίας!

Αποφάσισα να μείνω μιας και μου έκανε την τιμή να είναι όντως η ίδια εκεί!
Φορούσε ένα μαύρο ολόσωμο σετάκι που αναδείκνυε αλλά και έκρυβε μερικά σημεία του σώματος!
Κορμί, όμορφο στα γούστα μου, αν και πιο κοντή από εμένα αλλά έτσι την έφερνα βόλτα ευκολότερα στο κάμα σούτρα!
Μιλάει την ελληνική και χαζογελάει μόνη της μερικές φορές!
Στην πίπα κάνει προσπάθειες για deep αλλά δεν το κατάφερε επιτυχώς!
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί όταν τους το δίνουμε στο στόμα, μερικές έχουν την τάση να μιλάνε??? Θυμός
ΔΕΝ είναι μικρόφωνο κοπέλα μου!!!!και ας μοιάζει λόγω μεγέθους!!! Γλώσσα

Αποφάσισα να αλλάξω και να πάρω τον έλεγχο της συνέντευξης μπας και κρατήσω τη διάθεσή μου ψηλά!!! Μαλακία
Την γυρνάω στα τέσσερα και να περιποιηθώ τις τρυπούλες της!! Η σούφρα της δεν είναι και στα καλύτερά της με τόσο πρωκτικό αλλά το νινάκι της είναι οκ!
Με θέα στον καθρέφτη αρχίζω το σκληρό παιχνίδι!! ΩΧ!
Εκεί που φτιάχνεσαι και ανεβάζεις ρυθμούς, ανεβάζει και αυτή και αρχίζει τις φωνές!!!
Τι φωνές όμως! Κεφάλι σε τοίχο! Πως κάνεις έτσι ρε κοπέλα μου! Θα μας μείνεις στο κρεβάτι! Τι φωνή είναι αυτή? Νταλικέρης ήσουν παλαιότερα?
Με το ζόρι κρατήθηκα να μην μου πέσει!

2ος γύρος ξεκινάει πάλι με μια μίνι συνέντευξη και γρήγορα με 2 εναλλαγές πάμε για κουλούρι μιας και το ιεραποστολικό με την τσουνάτη ελιά ανάμεσα στο στήθος είναι που και αυτό προσμετράτε στα αρνητικά της συνάντησης!
Το στήθος είναι εντυπωσιακό αλλά το άγγιγμα θέλει προσοχή γιατί την πονάει!!

Σε γενικές γραμμές ναι λοιπόν θα σας κάνει την τιμή να βρεθείτε αυτοπροσώπως με την κοπέλα της φωτογραφίας , αλλά στον αγώνα ίσως και να προτιμούσα να είναι μια άλλη!


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού